Přehled zápasů -  2018/2019

10. kolo

Kuks - Bílá Třemešná               0 : 6  /  0 : 4

Sestava: Rydval  -  Grus (Voňka), Trník (Hanzl), Michálek L. (Fénik), Zivr, Hruška (Poprach), Rydval D. (Brožek),  Tauchman

Komentář: Oba zápasy proti nejslabšímu týmu naší soutěže jsme zvládli a bezproblému je vyhráli a tímto zakončili úspěšnou podzimní část na krásném třetím místě.  Pořád je však načem pracovat a pokud dáme jarní přípravě 100 %, ani první místo není zcela ztracené. To však bude záležet jen a jen na Vás a Vašem přístupu jak k tréninkům, tak i k zápasům.

9. kolo

Bílá Třemešná - TJ Malé Svatoňovice            4 : 1  /  2 : 1

Sestava: Rydval D. - Hanzl ( Vońka ), Grus, Trník ( Bezouška ), Zivr, Fénik ( Poprach ) , Hruška ( Brožek ), Rydval D. ( Michálek T. ),

Komentář:   " První zápas jsme zvládli skvěle a zcela zaslouženě vyhráli. Dařilo se nám kombinovat a hlavně proměňovat šance, které jsme si vytvořili. Konečně tam padly góly i po střelách z dálky a tak jediný gól, který jsme obdrželi po chybné rozehrávce našeho brankaře, nemohl s výsledkem nic udělat.

Druhý zápas byl velmi napínavý a to do poslední minuty. V prvním poločase díky dobré obranné činnosti, které konečně pomáhala i záložní řada, jsme soupeře k ničemu nepouštěli, ale nám zase chyběl klid v koncovce. Do vedení jsme se však zaslouženě dostali a to po přesné střele Honzy G., kdy po jejím vstřelení zazněl poločasový hvizd. Ve druhém poločase však hostující tým využil rychlého průniku po pravé straně a střelou k tyči vyrovnal. Od této chvíle nás zatlačil do defenzívy, ale na to jsme zareagovali prostřídáním našich mladších hráčů a obraz hry se začal postupně vyrovnávat a pomalu jsme se stávali lepším týmem, kdy jsme po další střele přidali vedoucí gól. Díky výkonu celého týmu jsme si vedení udrželi až do konce a získali tak další tři důležité body. Všem Vám patří poděkování za týmový výkon, kterým jste nám trenérům udělali radost, jakožto rodičům, kteří Vám po oba dva zápasy fandili.

8. kolo

Svoboda nad Úpou - Bílá Třemešná               0 : 4  /  0 : 0

Sestava: ZIvr -  Hanzl, Trník, Grus, Fénik ( Bezouška ), Hruška, ( Michálek L. ), Rydval D., ( Rydval M. ),  Tauchman ( Michálek T. ),  ( Brožek )

Komentář: První zápas jsme zvládli skvěle a to nejen výsledkově, ale i herně. Tým Svobody jsme zcela jednoznačně přehráli a výsledek mohl být i většího rozdílu, pokud by jsme proměnili alespoň část z našich vyložených šancí, které jsme měli. Velkou pochvalu si zaslouží náhradníci, kteří vždy nastupovali na druhou deseti minutovku, neboť hráli dobře dopředu, ale nazapomínali se ani vracet zpět a pomáhat obraně.

Druhý zápas jsme byli opět lepší ve hře dopředu, ale bohužel, opět jsme neproměňovali naše šance. Proto byl ploločasový výsledek 0:0. Druhý poločas byl herně prvních deset minut hrůza a velice nás mrzí, že Vy starší, kteří by jste měli soupeře herně přehrát, si nedokážete vytvořit brankové příležitosti a to jen díky Vašemu hernímu nasazení a nepoužívání hlavy. Díky bohu po Vašem vystřídání hru pozvedli směrem dopředu opět ti mladší a škoda, že dva vstřelény góly byly z ofsajdů. Jelikož jsme pak nedali další šance a jediný gól domácích byl rovněž z ofsajdového postavení, zápas byl ukončen za stavu 0:0. Těchto ztracených bodů za remízu je opravdu škoda.

7. kolo

TJ Poříčí - Bílá Třemešná                 0 : 2   /  3 : 2

Sestava: ZIvr -  Hanzl, Trník, Jania, Grus, Fénik ( Bezouška ), Hruška ( Michálek L. ), Rydval D., ( Tauchman ), ( Michálek T. )

Komentář: První zápas jsme zvládli na výbornou a zaslouženě ho vyhráli o dvě branky. Tým domácích jsme do žádného nebezpečného zakončení nepustili s vyjímkou konce prvního poločasu, kdy naši mladí záložníci, místo aby pomohli obraně, vytvořili s našim jediným útočníkem silný útočný trojblok a čekali, kdy jim obrana míč nakopne dopředu. Bohužel, když se tak stalo, tak tento míč nevybojovali a proto se pět minut hrála překopávaná, kdy si domácí vytvořili tři nebezpečné šance, které však Pepča zlikvidoval, v čemž mu pomohla i dobře postavená branka.

Druhý zápas jsme začali dobře, ale bohužel krásná střela od Honzy skončila na břevnu a další střela trefila domácího brankáře. Bohužel jak to bývá, nedáš dostaneš a tak se z ojedinělého brejku dostali domácí do vedení a pak po nařízení penaltě do vedení 2:0. Největší problém bylo to, že jste se nevěnovali své hře, řešili jste komentáře trenéra domácích a fanoušků. O tomto jsme si o poločase promluvili a na hřiště se vrátil úplně jiný tým, který začal Poříčí přehrávat a zaslouženě srovnal na 2:2. Pod naší prohru se nakonec podepsal velmi mladý rozhodčí, který nesprávně posoudil souboj v pokutovém území jak faul a nařídil další penaltu, díky které domácí vyhráli 3:2. My Vás však musíme pochválit za to, že jste se dokázali s nepříznivým stavem skóre porvat, zápas vyrovnat, a kdyby se nám podařilo proměnit další následující šance, tak by Poříčí po zásluze prohrálo. Za tento poločas zasloužíte všichni velkou pochvalu.

6. kolo

Bílá Třemešná - Kuks                13 : 0  /   3 : 0

Sestava: Rydval D. - Hanzl, Grus, Trník ( Bezouška ), Zivr, Fénik ( Michálek L. ), Hruška ( Rydval M. ), Tauchman ( Michálek T. ), Voňka

Komentář:   " Hodnocení těchto dvou zápasů je dost složité, protože jsme hráli se soupeřem, jehož hráči s fotbalem evidentně teprve začínají, takže výsledek nemůže být úplně měřítkem. Ukázali jste věci, které nás potěšily, ale také jsme viděli, na čem musíme zapracovat. To pozitivní bylo, že se nám poměrně dařila kombinace, dokázali jste se prosazovat v soubojích jeden na jednoho a padlo dost pěkných gólů. Na druhou stranu ale pořád musíte myslet na to, že fotbal se nedá hrát v chůzi, a to ať už ve fázi, kdy má balón Váš protihráč a Vy mu musíte pohybem usnadnit práci, nebo ve fázi, kdy máte v souboji obejít protihráče, což bez pohybu proti lepším soupeřům prostě nebude. Určitě taky musíme zapracovat na přesnosti střelby, protože v tom druhém zápase jsme trefovali všechno možné jen ne branku "

5. kolo

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná               2 : 2   /  1 : 1

Sestava: Zivr -  Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Fénik ( Bezouška ), Hruška ( Rydval M. ), Michálek L. ( Voňka ), Tauchman ( Michálek T. )

Komentář: Toto kolo se nám herně vůbec nevyvedlo. Všem Vám chybělo herní nasazení, chuť hrát, někteří jste vypadali jako chodící mrtvoly. Tomu odpovídal první poločas prvního zápasu, kdy jsme po chybách v obraně po první půli prohrávali 2:0. Do druhého poločasu jste po domluvě nastoupili s cílem zápas otočit, ale povedlo se nám jen srovnat, přičemž velký podíl na získaném bodu měl Miki, který nás podržel dvěmi skvělými zákroky. I přesto, že se Vaše hra zlepšila, nebylo to pořád ono. Ve druhém zápase jsme se dále utápěli v chybách při rozehrávce a důrazu v osobních soubojích. I tak jsme však byli o něco lepší než domácí a po prvním poločase zasloženě vedli o jednu branku 0:1. Ve druhém poločase jsme si vytvořili několik vyložených šancí, ale díky nemohoucnosti v koncovce, jsme další gól nepřidali a z ojedinělé šance domácích přišel vyrovnávací gól. Myslíme si, že kdyby jste víc používali hlavu a měli větší nasazení , museli by jste ve Svatoňovicích vyhrát oba zápasy. Doufám, že se nad sebou, především Vy starší, zamyslíte a  v dalších zápasech začnete předvádět to, co by už jste po tolika letech hraní fotbalu, měli.

4. kolo

SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná                 0 : 1   /  0 : 1

Sestava: ZIvr -  Hanzl, Trník, Rydval D., Fénik ( Bezouška ), Hruška ( Rydval M. ), Michálek L. ( Poprach ), Michálek T. ( Voňka )

Komentář: " Oba zápasy jsme zvádli dobře a za bojovnost si určitě obě výhry zasloužíme. První ze zápasu byl herně lepší, mimo gólové šance, kterou proměnil  Miky, jsme si vytvořili i další šance, ale vzhledem k tomu, že Jánky žádnou vyloženou ani nebezpečnou šanci neměli a Pepa si v bráně  všechny rohy, ze kterých mohl soupeř díky své výškové převaze zahrozit, pohlídal, zaslouženě jsme vyhráli. Druhý zápas byla vůbec prvních 10 minut holomajzna, kdy nám chyběl pohyb a větší klid na míči. Postupně jsme se však zlepšovali a ve 12. minutě šli po rohovém kopu, gólem Dominika, do vedení. Jánky se sice snažili, ale našeho herního výpadku v první části nedokázali využít a pokud kopali rohy, obrana s Pepou v bráně, to vždy dobře vyřešila. Druhý poločas bylo vidět, že některým hráčům docházejí síly a proto nás posledních 6. minut soupeř tlačil, ale když Pepča včasným vyběhnutím zneškodnil velmi slibnou šanci domácích, dokázali jsme jedno brankové vedení ubránit a tak získat i další tři body. Za bojovnost si zasloužíte pochvalu. Herně by to mohlo být o něco lepší.

3. kolo

Bílá Třemešná - TJ Poříčí                      1 : 3   /  0 : 3

Sestava: ZIvr ( Rydval M. ) -  Hanzl, Trník, Rydval D., Fénik ( Bezouška ), Hruška ( Poprach ), Michálek L., Michálek T. ( Brožek )

Komentář: " Do zápasů jsme nastoupili v trochu okleštěné sestavě, neboť  tři starší hráči onemocněli, ale i tak jsme ani v jednom ze zápasů  nebyli rozhodně horším týmem. V prvním zápase jsme šli  zaslouženě do vedení a soupeře k ničemu nepouštěli. Bohužel jsme si pak dali vlastní gól a následně  po nedůrazu v obraně, kdy jsme nechali soupeře vystřelit a následně třikrát dorážet, kdy Pepa střelu a dvě dorážky dokázal zneškodnit, zlomový druhý gól. Navíc se při tomto zranil, čímž naše sestava dostala další zásek a jelikož musel dochytat poslední tři minuty i s nataženým svalem, nedokázal  zabránit třetí brance. Ve druhém poločasu jsme už žádnou branku neobdrželi, a tak zápas skončil 1:3. V tomto zápase se ukázalo, že když na hřiště při střídání nastoupí mladší kluci s příliš velkým respektem ke starším klukům soupeřova týmu, tak jsou poloviční a týmu chybí. Proto zaslouží pochvalu za druhý zápas, že respekt dokázali potlačit a jejich hra se tím zlepšila. Bohužel ve druhém zápasu jsme rovněž obdrželi tři branky a tak prohráli 0:3, ale soupeř nebyl rozhodně lepší, pouze potrestal naše chyby a my měli neskutečnou smůlu v koncovce. Za oba zápasy si zasloužíte pochvalu a věříme, že až budeme v plné síle, Poříčí porážky ještě na podzim vrátíme.

2. kolo

Bílá Třemešná - TJ Jiskra Podhůří        5 : 2   /  3 : 4

Sestava: Rydval M. - Grus, Hanzl ( Voňka ), Trník ( Bezouška ), Rydval D., Fénik ( Klust ), Hruška ( Michálek L. ), Tauchman ( Michálek T. )

Komentář: Prvních deset minut z prního poločasu se nám moc herně nedařilo, ale postupně se naše hra začala zlepšovat, což jsme umocnili dvěma vstřelenými brankami. Bohužel jsme v 18. minutě udělali díky nesoustředěnosti brankáře a nepřemýšlení obránce chybu ve formě malé domů, za kterou nás soupeř potrestal gólem z pokutového kopu. Ve druhém poločase jsme  však ihned po krásné střele k tyči odskočili na 3:1, ale bohužel po další chybě bylo v 29. minutě sníženo na 3:2. Vzhledem k tomu, že jsme pokračovali v dobré kombinační hře, která byla podpořena Vaším nasazením, dokonce utkání jsme vstřelili další dvě branky a utkání zcela zasloženě vyhráli 5:2.

Druhý zápas jsme však nezačali vůbec dobře, hned ve druhé minutě jsme díky nekoncentrovanosti dostali první gól. Na tento jsme však během tří minut odpověděli po závaru před brankou hostů vyrovnávací brankou a v 16. minutě při vyrovnané hře obou týmů šli do vedení. Bohužel jsme pak obdrželi v nastaveném čase gól do šatny, kdy obránci nepokryli nabýhajícího útočníka a záloha jim v bránění rovněž vůbec nepomohla a tak poločas skončil 2:2. Ve druhém poločase jsme ve 33. minutě přidali třetí branku, ale bohužel pak se naše obrana stala lehce průchozí, musím však podotknout, že záložníci jim moc v bránění nepomáhali a soupeř nás potrestal dvěmi brankami, kterými otočil výsledek na 3:4. I přes závěrečný tlak v posledních třech minutách, kdy jsme nastřelili tyč a vytvořili si další brankové příležitosti, jsme již nedokázali  branku vstřelit a zápas tak zbytečně ztratili. Zamyslet by se nad sebou měli především starší kluci, jestli na hřišti odvedli ve druhém zápase to, co měli.

1. kolo

Bílá Třemešná - Svoboda nad Úpou      0 : 1  /  2 : 3

Sestava: Zivr Josef - Grus, Hanzl ( Voňka ), Trník ( Bezouška ), Rydval D. ( Rydval M. ), Fénik ( Brožek ), Hruška ( Michálek L. ), Tauchman ( Michálek T. )

Komentář: " První dvojzápas, ve kterém jsme nezískali sice ani jeden bod, byl Vaším výkonem pro nás milým překvapením, a to tím,  jak jste k němu  přistoupili a co jste v něm předvedli. Při prvním zápase, který jsme prohráli 0:1 gólem z 15-té minuty, byli v prvním poločase lepším týmem kluci ze Svobody. To přičítáme tomu, že jste se všichni teprve rozkoukávali a naše nové posili ze st. přípravky teprve zjišťovali, jak se na větším hřišti hraje a jak se má na něm pohybovat. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, jak u sedmi starších hráčů, tak i u Vás mladších, kdy jste dobře kombinovali a dostávali se do koncovky, bohužel však bez vstřelení gólu.

Druhý zápas, to už jste Svobodu přehrávali úplně a šli i do zasloženého vedení po pěkné kombinaci mezi T. Michálkem a L. Michálkem, který vstřelil vedoucí gól. O vedení jsme však v zápětí přišli po ojedinělé šanci soupeře, ale vedení si vzali zpět gólem M. Rydvala a první poločas tak vyhráli 2:1. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve stejném stylu, ale bohužel jsme neproměnili už žádnou šanci a soupeři se podařilo v konci, kdy mladším klukům už asi docházeli síly, vstřelit dvě branky a vítězství tak strhnout na svoji stranu. I přesto, že jsme oba zápasy prohráli, zasloužíte všichni jako tým velikou pochvalu a pokud budete na sobě makat při trénincích, tak vítězství v zápasech na sebe nedají dlouho čekat. Ještě jednou všem díky.

Komentář: První dvojzápas, ve kterém jsme nezískali sice ani jeden bod, byl Vaším výkonem pro nás milým překvapením, a to tím,  jak jste k němu  přistoupili a co jste v něm předvedli. Při prvním zápase, který jsme prohráli 0:1 gólem z 15-té minuty, byli v prvním poločase lepším týmem kluci ze Svobody. To přičítáme tomu, že jste se všichni teprve rozkoukávali a naše nové posili ze st. přípravky teprve zjišťovali, jak se na větším hřišti hraje a jak se má na něm pohybovat. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, jak u sedmi starších hráčů, tak i u Vás mladších, kdy jste dobře kombinovali a dostávali se do koncovky, bohužel však bez vstřelení gólu.