Přehled zápasů -  2017/2018

9. kolo

 

 

Žacléř - Bílá Třemešná      1:0, 3:2

Sestava: Rydval M.- Fénik, Grus, Závodny, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Tauchman

Komentář: Tentokrát zhodnotím oba zápasy najednou, neboť se od sebe vůbec nelišily. Do zápasu jsme šli motivováni, že pokud alespoň jeden zápas vyhrajeme, tak pojedeme na soustředění. Jak bylo vidět po oba dva zápasy, tak motivace to byla opravdu velká, neboť jsme makali od začátku do konce. Žacléř byl sice v kombinaci lepším týmem, ale i my jsme jejich branku několikrát ohrozili. Velká škoda byla, že jsme několik velmi dobrých, někdy i vyložených šancí jen díky zbrklosti nevyužili. První zápas jsme prohráli díky jednomu gólu, kdy Miky  v brance předvedl několik velmi dobrých zákroků a ve druhém byl Žacléř bohužel pro nás opět o jeden gól lepší, kdy pouze jeden gól padl po Mikyho chybě. Ale i přesto jeho výkon, jako brankáře přípravky, proti takovému to soupeři, musíme zhodnotit jako výborný, neboť několik gólových šancí v obou zápasech zlikvidoval. Vytknout se Vaší hře zkrátka moc, až na nějaké maličkosti nedá, protože jste opravdu makali. I z tohoto důvodu možné soustředění není zcela zavrženo a budete se moci o něho ještě poprat příští týden ve Svatoňovicích, kde se utkáme se všemi tými naší tabulky. 

 

8. kolo

 

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice    5:4

Sestava:  Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar, Tauchman, Rydval M.

Komentář: První zápas 

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice     0:1

Sestava: Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar, Tauchman, Rydval M.

Komentář: Druhý zápas 

 

7. kolo

 

Žacléř - Bílá Třemešná      3:0

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Závodny, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: První poločas byl z naší strany velmi špatný, chybělo nasazení, bojovnost, přesná náhra a proto nebylo divu, že jsme ho prohráli 2:0, kdy Pepča ještě několik dalších šancí domácím chytil. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, kdy se nám začala trochu vracet bojovnost a více jsme zahustili střed hřiště, tak aby soupeř nemohl jít do nebezpečných útoků. I přesto jsme inkasovali ještě jeden gól a vzhledem k tomu, že jsme si nevytvořili skoro žádné šance k zakončení, zcela zaslouženě jsme se Žacléřem prohráli 3:0.

 

SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná   0:3

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Závodny, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: Ve druhém zápasu proti Jánským Lázním, které hrály pouze s šesti hráči v poli, kdy se jednalo až na jednoho o hráče přípravky, jsme vůbec nic nepředvedli. Hra byla hrozná až se na ní místy nedalo koukat. Ani s jedním hráčem v poli navíc, jsme Jánky nedokázali překombinovat a dostat se do zakončení. Díky bohu jsme v prvním poločase dali alespoň dva góly a ve druhém ještě jeden přidali. Jinak za předvedený výkon by jsme se měli stydět. 

 

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná      1:3

Sestava: Jan Zivr - Fénik, Hanzl, Josef Zivr, Rydval D., Trník, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: Po krátké rozmlově po zápasu s Jánkami přišlo na hřiště proti Malým Svatoňovicím úplně jiné mužstvo a to mužstvo, které chtělo do jednoho hrát fotbal a Svatoňovice porazit. Hráli jsme s nasazením, dařila se nám kombinace a dokázali jsme ze hry vymazat dva nejstarší hráče, kdy jeden je dokonce ročník 2003. Naše snaha vyústila po pěkné kombinaci ve vedení 1:0, ale bohužel Svatoňovice srovanli z rohu, právě hráčem ročníku 2003, který je bohužel narozdíl od většiny našich hráčů vyšší, tudíž nebylo problém pro něho vsítit gól hlavou. My jsme však hlavy nezklopili, hráli jsme dál naší hru a nakonec jsme zápas dovedli po dalších dvou brankách k tíženému vítězství 3:1.  Za tento zápas si všichni zasloužíte velkou pochvalu a doufám, že si už konečně uvědomíte, že to, jak hrajete fotbal, je jen a jen o Vás, o Vašem přístupu a chuti se porvat o vítězství. Když si zapamatujete, jak jste hráli tento zápas, nemůžete být jednoduchým soupeřem pro žádný tým.

 

6. kolo

Žacléř - Bílá Třemešná      2:0

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: První zápas se nám nevyvedl herně ani výsledkově. Opět nás zlomil první gól, který nám vstřelil Žacléř, po kterém jsme až na vyjimky sklopili hlavy. Na hřišti vyjma dvou až tří hráčů nikdo něbehal, chyběla chuť hrát a o výsledek se porvat. Žacléř byl pořád nebezpečný a jen díky dobrému výkonu našeho brankáře skóre nenarůstalo. Druhý poločas se nic nezměnilo, a když ke konci zápasu vstřelili domácí krásný gól z přímého kopu, bylo jasné, že tři body zůstanou v Žacléři. 

 

Žacléř - Bílá Třemešná       4:2 

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: Ve druhém zápasu nám opět utekl začátek, dostali jsme první gól, pak nám pan rozhodčí neuznal zcela regulerní gól z důvodu ofsajdu, který nebyl a hned vzápětí jsme po rozehře inkasovali na 2:0. Herně jsme se  zvedli až ve druhé půli prvního poločasu, kdy jsme snižili krásnou střelou Honzy Gruse a po chvíli srovnali Domčou. Bohužel začátek druhého poločasu nám opět utekl a soupeř nám vstřelil další dva góly, na které jsme již nijak nezareagovali. Od většího výprasku nás opět zachránil Pepča, který chytil i několik vyložených šancí domácích. Nejvíce nás mrzí to, že když si něco řekneme o přestávce mezi zápasy, jak budeme hrát, jak máme bránit, jak útočit,  tak stejně skoro žádná změna nenastane. Pokud budeme chtít uspět v neděli proti všem třem týmům naší soutěže, budeme muset naši hru změnit a začít plnit to, co si řeknem před zápasem.

 

5. kolo

Bílá Třemešná - Jánské Lázně  4:1

Sestava:  M. Rydval - Zivr, Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar

Komentář: První zápas  jsme zvládli výborně a to jak herně, tak i výsledkově. Oproti zápasu v pátek, kdy jsme hráli rovněž s Jánskými Lázněmi, byla hra ještě lepší a to především ve druhém poločase. Jediné, co by jsme si mohli vytknout, je neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí. Taky by byla potřeba zlepšit rychlost při rozehrávkách, někdy nám to moc dlouho trvá a sami sebe tak vystavujeme do ofsajdových pozic. Za první zápas jinak pochvala.

 
Bílá Třemešná - Jánské Lázně    5:0

Sestava: Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar, Rydval M.

Komentář: Druhý zápas jsme pokračovali v tom, co jsme předváděli ve druhém poločasu prvního zápasu, někdy naše kombinace opravdu stála za to a bylo radost Vás sledovat, kdy vše jste umocnili i čtyřmi góly. Do druhého poločasu jsme pak postavili do branky Pepču a Mikiho jsme nechali zahrát v poli a rozhodli jsme se, že Vás necháme hrát a nijak Vám nebudeme do hry zasahovat. Byli jsme mile překvapeni, že se Vaše hra moc nezměnila, i když někdy chybělo málo, aby jeden z nás na Vás nevykřikl. Jediné, co se nám nelíbilo, bylo to, že ke konci se už někteří jednotlivci snažili vsítit gól a tím samozřejmě začala trpět naše kombinační hra. Jak jsme Vám již jednou řekli, není důležité kdo dá gól, ale jak se k němu dopracujeme. Pamatujte, že každý gól, který vstřelíme, je prací celého týmu.

 

4. kolo

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná      1:2

Sestava: Jan Zivr - Fénik, Hanzl, Josef Zivr, Rydval D., Trník, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: První poločas jsme vůbec herně nezvládli. Chyběl nám pohyb, nasazení a z toho vyplývající kombinace. Malé Svatoňovice nás zcela herně předčili a zaslouženě po prvním poločasu vedli 1:0. Po poločasové domluvě se naše hra výrazně zlepšila, začali jsme se konečně hýbat, lépe jsme si nahrávali a hlavně jsme chtěli zápas otočit, což se nám i povedlo dvěma slepenými góly. I přesto, že se naše hra zlepšila, tak tým domácích nám rozhodně všechny tři body zadarmo nedal, dostal se do několika nebezpečných zakončení, ale Honza, který nám přijel z důvodu marodky vypomoci, již žádný gól nepustil. Opět se potvrdilo, že pokud nesvěsíme po zbytečném gólu hlavy, tak i špatně vyvíjející se zápas můžeme otočit v náš prospěch.

 
 Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná       0:4 

Sestava: Jan Zivr - Fénik, Hanzl, Josef Zivr, Rydval D., Trník, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: Ve druhém zápasu jsme  pokračovali ve zlepšené hře, navíc jsme se ještě zlepšili v kombinační hře, kdy některé akce byli opravdu zdařilé. Naše obrana tým domácích pustila do zakončení jen ojediněle a pokud k tomu došlo, tak tam byl bezchybný Honza. Když jsme naši chuť po vítězství podpořili čtyřmi góly, tak nezbylo nic jiného, než vítězství a šest bodů v kabině pořádně oslavit. Na závěr chceme uvést jen to, tímto se vracíme k prvnímu poločasu prvního zápasu, že když se někdy jednotlivcům nedaří po technické stránce, tak jí musí nahradit o to větší bojovností a nasazením pro tým. Jen tak můžeme být důstojným soupeřem pro druhý tým. Pokud nám však bude chybět i bojovnost, tak budeme na hřišti působit jako kašpárci, což si myslím, že rozhodně nechceme a taky jsme to dnes dokázali.

 

3. kolo

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        2:2

Sestava: Josef Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, Rydval D., Trník, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: " Zápas jsme začali dobře a vyzkoušeli si i nacvičené signály. Bohužel zbytečný gól po zaváhání v rozehrávce nás na celý zbytek pločasu psychicky srazil a odehráli jsme jej s hlavami dole. Poločasová domluva ale zabrala a druhý poločas byl už úplně o něčem jiném. Soupeřovu výškovou převahu jsme eliminovali lepší kombinací a pohybem, což vedlo k vyrovnání a nemuselo zůstat jen u toho. Ponaučení pro příště je to, že náhodně inkasovaný gól nic neznamená a dál muisíme věřit ve vlastní síly a to, že jsme lepší než soupeř.    

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        1:5

Sestava: Rydval Mikuláš - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, Zivr, Trník, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: " Druhé utkání bylo z naší  strany méně podařené, když jsme nedokázalo pokrýt hostujícího rychlého útočníka, který nám dal 5 golů. Nebudeme se vymlouvat na to, že patrně patří do jiné věkové kategorie. Budeme-li hrát to, co je v naších schopnostech, jsme schopni se i s tímhle vypořádat a fotbalovostí soupeře přehrát. Šance na odvetu bude už v neděli.    

 

2. kolo

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice    2:0
Bílá Třemešná - Jánské Lázně           6:0
Bílá Třemešná - Žacléř                        4:1

Sestava: Josef Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, Rydval D., Trník, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: " Je to  poprvé, co nebudu hodnotit každý zápas zvlášť, neboť to není ani třeba. Všechny tři zápasy jste odehráli na jedničku a je pravdou, že jsme ani nečekali, že to tak skvěle zvládnete. Hráli jste jako jeden tým, nikdo nepovolil v nasazení a plnili jste si každý to, co jste měl. Skvěle se mezi Vás starší začlenili kluci  ( Martin Hanzl, Kuba Fénik, Kuba Závodny a Mikuláš Rydval ), kteří jsou ještě věkem hráči starší přípravky a i přesto předvedli naprosto skvělý výkon. Vše bylo umocněno i vstřelenými góly a bezchybným výkonem našeho brankáře, který nás podržel hlavně v zápasu s Malými Svatoňovicemi. Byla radost se na Váš fotbal koukat a to nejen nám trenérům, ale i přítomným divákům. Ještě bych chtěl vysvětlit, proč u výsledků nejsou napsáni střelci vstřelených branek. Je to proto, aby jsme ve Vás uchovali týmový duch, který jste ve všech zápasech ukázali a který jste sami od sebe dovršili oslavou vítězství v kabinách. Není důležité, kdo dával góly, ale jak jste si je vypracovali a to je jen a jen díky celému týmu. Hlavně, ať Vám tyto vítězství nestoupnou moc do hlavy, čeká nás dlouhá sezóna. Jinak ještě jednou díky Vám všem za předvedenou hru.

 

1. kolo

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    1:4

Sestava:  M. Rydval - Zivr, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar

Komentář: " První zápas se nám herně vyvedl. Soupeře jsme přehrávali kombinací, vytvořili si nesčetně šancí, ale jejich zakončování bylo špatné, především zbrklé. Místo, aby jsme po prvním poločasu vedli nejméně o pět gólu, tak jsme po ojedinělé šanci domácích poločas prohráli 1:0. Tím, že jsme pokračovali ve stejné hře i druhý poločas a zlepšili se v koncovce, zápas jsme ze stavu 1:0 otočili na konečných 1:4 pro nás.  Za první zápas si zaslouží pochavalu i Miki z přípravky, který předvedl v brance několik dobrých zákroků. 

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    2:5

Sestava: M. Rydval - Zivr, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar

Komentář: " Druhý zápas jsme začali o něco vlažněji, než zápas první, ale šance, které jsme si vytvořili, jsme z větší části proměnili a proto i první poločas vyhráli 3:1. Druhý poločas se nám už tolik herně nedařilo, vázla kombinace díky nepřesným přihrávkám a někdy chyběl i větší důraz v souboji o míč. I tak jsme ještě přidali dva góly a jeden po chybě v obraně obdrželi. Další tři body jsme však získali zcela zaslouženě a domů odjeli se dvěma vítězstvími.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

1. kolo

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*

Branky:  

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: Do 

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*
Branky: 

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: "  Do druhého zápasu