Přehled zápasů -  2017/2018

5. kolo

Bílá Třemešná - Svoboda nad Úpou          4:1      /      5:0

Sestava: Josef Zivr - Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, Jan Zivr, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme byli od první minuty jasně lepším týmem, ale i tak jsme jsme po hrubé chybě našeho brankáře z ojedinilé střely prohrávali 0:1. I přes tento zbytečný gól jsme pokračovali v dobré kombinační hře a nakonec po zásluze vyhráli jednoznačně 4:1.

Druhý zápas se nám zpočátku kombinace tolik nedařila, ale po chvíli jsme se k ní vrátili a nakonec soupeře po krásných akcích porazili 5.0. K oběma zápasům není co více dodat, hráli jste dobře a nikomu nechybělo nasazení a chuť soupeře porazit. I tak jsou pořád věci, které je potřeba zlepšit.

4. kolo

Úpice - Bílá Třemešná           2:4      /      0:6

Sestava: Jan Zivr - Josef Zivr, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: "Vzhledem k tomu, že domácí tým se sešel pouze v sedmi hráčích, rovněž jsme do zápasů vstoupili s tímto počtem hráčů, tak aby hra byla spravedlivá a myslím si, že by to tak mělo v duchu "fair play" být. Co se týče obou zápasů, tak to od nás nebyl moc pohledný fotbal, kupili jsme spoustu nepřesných přihrávek, chyběl nám větší pohyb a nasazení. V prvním zápase jsme v prvním poločase dokázali ztratit vedení 2:0, ale zápas jsme nakonec v náš prospěch zlomili.

Ve druhém zápasu jsem čekal herní zlepšení, ale toto bohužel nepřišlo, i když jste dostali konkrétní úkoly. Tyto jste totiž nebyli schopni plnit a jen díky tomu, že domácí neměli nikoho na střídání a začali fyzicky odpadat, přehráli jste je nakonec 6:0. Doufám, že v dalším zápase se vrátíte ke hře z předchozích utkání, jinak proti Svobodě a Pilníkovu nebudete mít šanci.

3. kolo

Podhůří - Bílá Třemešná           1:8      /      3:4

Sestava: Josef Zivr - Grus, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, Jan Zivr, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme zvládli naprosto s přehledem od první do poslední minuty, kdy svým napadáním soupeře již při rozehře od jejich branky jsme ho nutili k chybám, které jsme trestali. Takto jsme pokračovali i v druhém poločase a proto výsledek dosáhl konečného  stavu 8:1 pro nás a to jsme ještě veliké množství 100% šancí zahodili.

Druhý zápas jsme nezačali tak dobře, kazili jsme hodně přihrávek a když jsme se dostali do zakončení, pálili jsme i ty nejvyloženější šance. Nakonec se nám podařilo vstřeli první branku, ale po rychlém brejku domácích byl stav do poločasu srovnán na 1:1. Druhý poločas byl obdobný jako ten první, moc se nám nedařilo kombinovat, opět jsme zahodili vyložené šance a tak jsme byli po rohovém kopu potrestáni gólem, který byl z řad vlastních. Svým nasazením jsme však dokázali po krásné průnikové přihrávce otoči na 3:2 pro nás, ale soupeř opět v 17 minutě druhého poločasu dokázal po brejku srovnat. Nakonec jsme si vítězství vzít nenechali neboť jsme dokázali dát tři sekundy před koncem vítězný gól.

Závěrem bych chtěl uvést, že se silnějšími soupeři by nás mohlo zahazování vyložených šancí hodně mrzet. Proto by jsme měli v koncovce zachovávat klidnější hlavu a tyto šance nezahazovat. Jinak za nasazení a bojovnost všem díky.

3. kolo

Bílá Třemešná - Poříčí         4:3     /     2:3

Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, Hruška, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas mohl být rozhodnut během prvních 10 minut, kdy Pepča chytil hostům minimálně 3 čisté šance. Příště musíme myslet na to, že zápas se hraje už od první minuty. Už během rozcvičky musíme být myšlenkami na fotbale. Nedáš, dostaneš, se naštěstí potvrdilo a díky pěkným brankám jsme se dostali do vedení, které soupeř nakonec už jen korigoval. Potěšil nás i přístup hráčů z lavičky, kteří zejména v prvním zápase náš výkon hodně zlepšili.

Druhý zápas byl úplně jiný. Dostali jsme se rychle do dvoubrankového vedení a měli i další šance, které soupeř přežil a začal nás trestat. Vývoj utkání byl sice úplně vyrovnaný, dokonce i s naší mírnou převahou, goly ale bohužel padaly už jen  do naší sítě...

Ponaučení z obou zápasů: Začneme se utkávat s těžšími soupeři, kdy budeme muset více sázet na týmovost.

2. kolo

Jánské Lázně - Bílá Třemešná           6:1      /      4:1

Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme zvládli v prvním poločase jak herně, tak i výsledkově a proto jsme po první půli vedli 3:0. Ve druhé půli však přišel herní i kombinančí útlum, kdy nám chyběl větší pohyb, ale i tak jsme své vedení navýšili na končených 6:1. Co nám v tomto zápase hodně chybělo, byla hra po stranách, kde se nám záložníci moc nepohybovali a to i přesto, že jsme to po nich požadovali. Na tomto musíme ještě zapracovat.

Ve druhém zápasu jsme se vrátili opět ke kombinačnímu fotbalu, kdy první poločas jsme vyhráli 2:0. Zde už jste začali více využívat celé šířky hřiště, čímž se uvolňoval zahuštěný střed hřiště. Ve druhém poločase jsme v této hře pokračovali a zápas dovedli k vítězství 4:1. Tento výsledek mohl být však mnohem vyšší, ale bohužel jsme neproměnili deset gólových šancí, což by se nám s jiným soupeřem nemuselo vyplatit. Musíme zkrátka zapracovat na klidnějším zakončení takových vyložených šancí.

1. kolo

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        5:1     /     2:0
Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Jan Zivr, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: " První zápas po letní přestávce se nám i s novými posilami z klubu Sokol Vítězná povedl na jedničku. Všichni jste se snažili, hráli jste kombinační fotbal, nechyběla Vám střelba a proto jste tým hostů zcela jednoznačně přehráli výsledkem 5:1. Bylo vidět, že jste skutečně něco se sebou o prázdninách dělali a proto jste i vydrželi fyzicky.

Druhý zápas jste pokračovali ve stejném stylu, hostující hráče jste napadali již při rozehrávce, nepouštěli je do žádného nebezpečného zakončení a proto jste zcela zaslouženě vyhráli i tento druhý zápas 2:0.

Doufáme, že Vám Vaše nasazení a chuť hrát pěkný fotbal vydrží i do dalších zápasů, což je však podmíněno i Vaším příkladným přístupem ke tréninku. Pokud budete na sobě  tvrdě pracovat, budete se stále lepšit. Vše je jenom na Vás.