Přehled zápasů -  2017/2018

23. kolo

 

Bílá Třemešná - Jánské Lázně  2:1, 0:1

Sestava:  Glos -  Grus, Trník, Hanzl, Fénik, D. Rydval, Brumlík, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M., Jarolímek

Komentář: V posledních dvou zápas přišlo po posledních třech kolech konečně trochu zlepšení. Nebyla to sice žádná hitparáda, ale na oba zápasy se dalo koukat. V prvním zápase jsme měli v každém poločase dva 10-ti minutové úseky, kdy se nám vůbec nic nedařilo, ale Jánky těchto úseků nevyužily a my tak se štěstím 2:1 vyhráli. Ve druhém zápase jsme byli lepším týmem, Jánky jsme tlačili na jejich polovině, ale bohužel jsme nevyužili několik gólových šancí a vzhledem k tomu, že soupeř z jedné šance gól dal, tak se stal vítězem tohoto utkání a konečně nás poprvé v sezóně porazil.

 

22. kolo

 

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice     1:1

Jánské Lázně  - Bílá Třemešná           0:1

Bílá Třemešná - Žacléř                         0:2

Sestava: Glos -  Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Tauchman, Brumlík, Jarolímek, Rydval M., Krejcar

Komentář: Opět jste ukázali, jak Vás " baví " fotbal. V poslední době se na Vaší hru  nedá vůbec koukat. Je Vám jedno, jestli vyhrajete nebo prohrajete. Po hřišti chodíte jako mrtvoly, nejste schopni si dát dvě nahrávky po sobě a nemáte ani snahu něco na tom změnit. Chybí Vám jakýkoliv zápal pro hru a s tímto přístupem nebudete mít ve starších žácích, pokud je vůbec po tom, co předvádíte, přihlásíme, žádnou šanci na úspěch. K remíze se Svatoňovicemi, nezasloužili jste si jí. K výhře nad Jánkami, nezasloužili jste si jí a k prohře se Žacléřem, mohl to být i větší výprask. Jediného, koho můžeme pochválit, byl Filip, který Vám vychytal jak remízu se Svatoňovicemi, tak i výhru s Jánkami. V současné době jste nejslabším týmem naší soutěže. Už se konečně nad svým přístupem zamyslete, jinak skutečně nebude mít smysl v další sezóně pokračovat. 

 

21. kolo

 

Bílá Třemešná - Žacléř      4:2

Sestava: Glos - Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Brumlík, Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman, Jarolímek

Komentář: První zápas se nám herně vydařil pouze v prvním poločase, kdy jsme po dvou gólech Dominika vyhrávali 2:0. I přesto, že jsme Vás upozorňovali, že je třeba hrát pořád stejně, tak ve druhém polačasu jste skoro přestali hrát úplně všichni. Záložníci běhali pouze dopředu, dozadu se už vraceli chůzí a ani obránci nëdělali, to co měli. Prevě z tohoto důvodu Žacléř nejprve snížil na 2:1, kdy opět Domča navýšil na 3:1, následně Žacléř opět po liknavém přístupu celého týmu snížil na 3:2, ale Dominik opět během chvíle zvýšil na 4:2. Ani toto ve Vás nic nevzbudilo a to, co jste předvedli na konci zápasu byla hrůza a děs. Absolutně jste ztratili chuť hrát, nikdo neudělal krok na víc a jenom jste koukali, jak tým Žacléře jednoduše kombinuje a snaží se zápas vyrovnat. Nakonec byl po 40-ti minutách odpískán konec zápasu a tak jste získali tři body za vítězství. Za tyto body by měl být každý trenér rád, ale u nás to je naopak. Raději by jsme přijmuli prohru za důstojně odehraný zápas, za který by jsme Vás mohli pochválit. Nyní vidíte, že ani výhra není důvod k pochvale. 

 

Bílá Třemešná - Žacléř      1:6 

Sestava: Glos - Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Brumlík, Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman, Jarolímek

Komentář: Před druhým zápasem jsem se Vám snažil promluvit do duše, aby jste se snažili více bojovat, byli důrazní a snažili se hrát kombinační fotbal. I přesto, že jsem si myslel, že toto Vás nějak nabudí, opak byl pravdou a Vaše hra se během prvního poločasu horšila každou minutou víc a víc. Jen díky Filipovi, který vychytal několik stoprocentních šancí, jsme po první půli prohrávali pouze 1:0. Nepomohla Vám ani další domluva jak z mé strany, tak ani ze strany Michala a ve druhém poločasu jste pokračovali ve Vaší bídné hře dál, kdy Žacléř výsledek postupně navýšil až na stav 6:1. Viděli jsme Vás už hrát několikrát špatně, ale to co jste předvedli během tohoto dvou zápasu, bylo i pro nás silné kafe. Vše se pak promítlo i po zápasech v kabině, kdy většině hráčů, tím nemyslím všem, bylo úplně jedno, že jste druhý zápas prohráli. Jak jsem Vám již v kabině řekl, kdo chce hrát fotbal jenom kvůli tomu, že si chce obléknout dres TJ Sokol Bílá Třemešná, ale na hřišti nechce zápas odehrát na 100% a důstojně tak reprzentovat tento oddíl, může si chodit hrát fotbal ke škole na umělku. Doufám, že se nad sebou každý zamyslíte a že se už nikdy nebude opakovat tento přístup ke hře, který jste předvedli dnes.  

 

20. kolo

Jánské Lázně  - Bílá Třemešná         0:3, 1:4

 

Sestava: Zivr  -  Grus, Fénik, Hanzl, D. Rydval, Brumlík, Hruška, Rydval M., Glos

Komentář: První zápas jsme sice vyhráli, ale herně byl hrozný. Skoro všem hráčům chyběla chuť hrát fotbal, mezi záložní řadou a obranou byla neustále 10-ti až 15-ti metrová díra a kupili jsme hodně chyb při rozehrávce. Těžko se nahrává, když nikdo další neudělá ani krok navíc a na nahrávku čeká za protihráčem. Druhý zápas jsme herně po důrazné domluvě v kabině zvládli podstatně lépe, zlepšil se náš pohyb na hřišti a po pěkných kombinacích jsme se dostaváli do koncovky. Mimo to nechyběla ani střelba z dálky a tak výhra 4:1 byla zcela zasloužená. 

 

19. kolo

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice     2:0

 

Sestava: Zivr -  Fénik, Brumlík, Fénik, Trník, Rydval D., Hruška, Tauchman, Glos, Rydval M.

Komentář: První zápas nebyl po fotbalové stránce moc pohledný, z naší strany se kupilo hondě chyb při rozehrávce a Malé Svatoňovice převážně míče nakopávali, aniž by se snažili kombinovat. My však dokázalali vstřelit dva góly, kdy oba by se daly připsat na vrub Svatoňovického brankáře a díky dvěma skvělým zákrokům Pepči v souboji jeden na jednoho, jsme vítězství uhájili.

 

Bílá Třemešná - Jánské Lázně        2:0

 

Sestava:  Zivr -  Fénik, Brumlík, Fénik, Trník, Rydval D., Hruška, Tauchman, Glos, Rydval M.

Komentář: Ve druhém zápase se naše hra moc nezměnila, hráli jsme obdobně jako proti Svatoňovicím, chyběla nám více hra po křídlech a těžko jsme se středem dostávali do zakončení. Jediné, co by se dalo pochválit, bylo to, že jste se snažili hru z jedné strany přenášet přes obránce na druhou. Nakonec se nám díky bojovnosti podařilo dva góly Jánským Lázním vstřelit a tak jsme nakonec brali potřebné tři body.

 

Žacléř - Bílá Třemešná    2:1

Sestava: Zivr -  Fénik, Brumlík, Fénik, Trník, Rydval D., Hruška, Tauchman, Glos, Rydval M.

Komentář: Poslední zápas  proti Žacléři, za který opět nastoupil jeden hráč ročníku 2004 se odvíjel obdobně jako minulý týden. V prvním poločase nás Žacléř převážně tlačil, kdy výše uvedený, rozdílový hráč, nám po našich chybách jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Pepča se pak opět blýskl jedním skvělým zákrokem a tak poločas nakonec zkončil 2:0 pro Žacléř. Ve druhém poločasu jsme se dokázali herně zdvihnout, kdy v první části Pepča dvě gólové šance domácích chytil, ale pak už jsme byli na hřišti pouze my. Dokázali jsme gólem Tóby snížit na 2:1 a poté si ještě vytvořili další šance, kdy tu největší, dvě minuty před koncem, bohužel Domča gólově zakončit nedokázal. Za tento zápas opět zasloužíte pochvalu.

 

 

18. kolo

Žacléř - Bílá Třemešná      2:0, 5:3, 2:1, 2:2

 

Sestava: Zivr -  Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Brumlík, Krejcar, Tauchman, Glos, Rydval M.

Komentář: "  Hodnocení rozdělím na dvě části a to na první dvouzápas, kdy v týmu Žacléře nastoupil  do každého zápasu jeden hráč ročníku 2004 ( povolená vyjimka ) a na druhé dva zápasy, kdy Žacléř hrál už bez těchto rozdílových hráčů. U všech těchto zápasů bych měl však alespoň jedno společné hodnocení a to nasazení a bojovnost Vás všech. V prvním zápase jsme statečně bojovali  a snažili se, ale bohužel prohráli dvěma góly rozdílového hráče ročníku 2004.  

      Ve druhém zápase jsme bohužel po dvou chybách rychle prohrávali 2:0, ale díky bojovnosti a nasazení poločas skončil 3:1. Opět dva góly dával rozdílový hráč Žacléře ročníku 2004. Ve druhém poločase jsme se herně zvedli, ale i tak po velmi přísně nařízené penaltě a dalším gólu již prohrávali 5:1. Svojí bojovností jsme však začali zápas dramatizovat, kdy jsme dokázali snížit na 5:3 a pak ještě měli další dobré šance, ale na víc to už zkrátka nestačilo. Za tento poločas zasloužíte velikou pochvalu.

     Třetí zápas, ve kterém hrál Žacléř už bez hráčů 2004 byl velmi vyrovnaný. Šli jsme do vedení 1:0, ale bohužel opět jsme udělali dvě chyby a ty nás stály body. Zápas tak skončil 2:1. 

    Poslední zápas byl znaší strany nejlepším zápasem, ale vše pokazil výkon rozhodčího, který už v prvních zápasech nepískal rovným metrem a svým výkonem nás připravil o výhru. Zkrátka se projevil jako rozhodčí z Žacléře ( Lampertic ). Díky bojovností a nasazení Vás všech jsme šli do vedení 1:0. Pak přišla opět chybička v obraně a bylo srovnáno. Tentokrát jsme však nikdy po obdrženém gólu nezklopili hlavu a po krásné akci dali zcela regulérní gól, kdy rozhodčí odpískal zcela vymyšlený ofsajd, který jsme těžko rozdýchávali i my trenéři. Ani tento podraz od rozhodčího Vás však nezlomil a po další akci jsme šli do zaslouženého vedení 2:1. Na konci zápasu jsme však nedokázali při závaru v našem obraném pásmu odkopnout míč a ten nakonec skončil v naší brance. I přesto, že jsme jen remízovali, tak pro nás jste zvítězili za 3 body a tuto výhru by jste si poprávu zasloužili, ale bohužel i toto je fotbal. Pan rozhodčí by se měl v této mládežnické kategorii nad svým výkonem zamyslet. 

17. kolo

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná    2:1

 

Sestava: Zivr -  Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Tauchman, Brumlík, Rydval M., Glos

Komentář: První zápas jsme nezačili vůbec dobře. Svatoňovice byly od první minuty lepším týmem, neboť chtěly hrát, měly větší nasazení a lépe kombinovaly. I přesto jsme šli gólem Dominika do vedení 1:0. Toto nám však díky naší pasivní hře, kdy na většině hráčů bylo vidět, jak se jim hrát nechce, moc dlouho nevydrželo a během pěti minut jsme o vedení dvěma góly přišli. Ve druhém poločase bylo vidět, že zápas chcete otočit, ale Vaše zbrklost a nefotbalové myšlení nám vstřelení dalších gólů zabránilo a proto jsme po zásluze prohráli 2:1.

 

Bílá Třemešná - Jánské Lázně   3:1

 

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Hanzl, Trník,  D. Rydval, Hruška, Krejcar, Tauchamn, Brumlík, Rydval M., Glos

Komentář: "   Vzhledem k tomu, že Jánky přijely s velmi mladým týmem, tvořeným většinou hráči mladší a starší přípravky, řekli jsme Vám, že tento zápas Vás necháme hrát, aniž by jsme Vám do Vaší hry nějak zasahovali a tímto se přesvědčili, zda jste schopni plnit pokyny, které jsme Vám v kabině daly. Ze začátku jsme začali hrát v základní sestavě, ale bohužel se na Vaší hru nedalo koukat. Podstatně mladší hráče Jánských Lázní jste kombinační hrou ani pohybem, který Vám většině chyběl, nedokázali přehrát, proto jsme několik hráčů za jejich přístup ke hře vystřídali a tímto i snížili náš věkový průměr na hřišti. Zápas jsme nakonec vyhráli 3:1, ale za předvedenou hru by jste se až na některé hráče, kteří chtějí hrát fotbal, měli stydět. Pokud na hřišti budou v poli pouze čtyři hráči, kteří chtějí hrát a pro dobrý výsledek budou makat naplno, tak to díky přístupu dalších třech hráčů, kteří neudělají na hřišti ani jeden krok navíc, k vítězství nikdy nepovede.     

 

16. kolo

Bílá Třemešná - Jánské Lázně  3:1, 4:1

 

Sestava:  Glos -  Grus, Fénik, Trník, D. Rydval, Brumlík, Tauchman, Krejcar, Rydval M.

Komentář: Oba zápasy se nám vyvedly jak  herně, tak i výsledkově. Musím Vás pochválit za nasazení, bojovnost a kombinační hru. Velmi jsem byl spokojen, že jste se snažili hru roztahovat do stran a snažili se hrát týmově. Ještě nám však chybí um v otočení hry přes obránce tak, aby jsme se z přeplněného prostoru dostali do prostoru volného. Až se toto naučíte a pochopíte, bude se Vám hrát opět mnohem lépe. Za tyto dva zápasy Vás musím pochválit a bylo vidět, že jste chtěli se svojí né moc pohlednou hrou z minulého týdne, něco udělat.

 

15. kolo

Bílá Třemešná - Jánské Lázně  2:0, 3:0

Sestava:  Zivr -  Grus, Trník, D. Rydval, Brumlík, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M., Glos

Komentář: Oba zápasy budu hodnotit najednou, neboť se od sebe vůbec nelišily. I přesto, že jsme je oba vyhráli, hra kterou jsme předvedli neměla s fotbalem nic společného. Nic z tohoto, co jsme si před oběma zápasy řekli, jsme nedodrželi a co je horší, ani u jednoho z Vás jsme neviděli chuť hrát fotbal, chybělo Vám nasazení bojovnost, důraz a co nejvíc, fotbalové myšlení. Pokud v dalších zápasech bude Váš přístup ke hře stejný, bude na zvážení, zda s takovýmto přístupem bude mít smysl náš tým přihlásit do nové sezóny. Nyní máte do soboty, kdy opět budeme hrát s týmem Jánských Lázní dostatek času, se každý zamyslet nad sebou, zda jste schopni svůj přístup ke hře proměnit v bojovnost s chutí zvítězit a předvést nám i fanouškům, co nejhezčí fotbal. Teď to je už jenom na vás, ale ne pouze na jednotlivcích, nýbrž celém týmu.  

 

14. kolo

 

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice     2:1

Sestava: Glos -  Fénik, Grus, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Tauchman, Brumlík, Rydval M.

Komentář: První 

 

Bílá Třemešná - Žacléř       1:2

Sestava: Glos - Fénik, Grus, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Tauchman, Brumlík, Rydval M.

Komentář: Ve druhém zápasu 

 

Bílá Třemešná - Jánské Lázně  2:1

Sestava: Glos - Fénik, Grus, Trník,  D. Rydval, Hruška, Krejcar, Tauchamn, Brumlík, Rydval M.

Komentář: Poslední zápas  

 

13. kolo

 

Bílá Třemešná - Žacléř      0:4

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Rydval M., Tauchman, Glos

Komentář: První zápas musel být pro naše dívaky hroznou podívanou. Chybělo nám nasazení, bojovnost, nikdo mimo hráče, který byl zrovna na míči se nepohyboval, zkrátka nám chyběla chuť hrát a proto jsme zcela po zásluze prohráli 4:0, kdy skóre mohlo být i vyšší.

 

Bílá Třemešná - Žacléř      1:2 

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Rydval M., Tauchman, Glos

Komentář: Do  druhého zápasu jsme po rozmluvě v šatně nastoupili zcela vyměněni. Od první minuty jsme byli lepším týmem, chtěli jsme hrát, dobře jsme kombinovali a vytvářeli si gólové šance, ale bohužel náš neklid ve finálním zakončení, nám nedopřál alespoň jednou z pěti velmi dobrých až 100% šancí zakončit gólem. Pak, jak už to bývá, přišla ke konci prvního poločasu jedna naše chybička v obrané fázi, kdy jsme si nepohlídali krajního útočníka a tento svoji šanci chladnokrevně proměnil. Díky  bohu jsme nesvěsili hlavy a bojovali jsme dále, za což jsme byli odměněni krásným gólem Marka Brumlíka. Ke konci zápasu bylo vidět jak nám i soupeři docházejí v horkém počasí síli a díky tomu, že jsme se plně nesoustředili na rozehrávku rohu našeho soupeře, propadli jsme a dobře mířené střele k pravé tyčce jsme nedokázali zabránit a proto i prohráli 1:2. I přes tuto prohru Vás musíme pochválit, protože jste konečně hráli proti kvalitnímu soupeři pohledný fotbal, který se musel líbit i divákům, kdy bohužel k naší smůle, tentokrát vyhrál tým, který nebyl určitě lepší než Vy. 

 

12. kolo

 

SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná     0:1

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: Přestože jsme si před utkáním speciálně povídali o tom, že už jsme myšlenkami na hřišti a že předchozí snadné výhry nic neznamenají, první dvě minuty jsme prospali a mohli být rádi, že soupeř měl vychýlenou mušku a Pepča nás podržel. Naštěstí jsme hrozný začátek přežili a po velmi hezké kombinaci se ujali vedení. Ve zbytku utkání Vám nemůžu upřít snahu a bojovnost, ale tentokrát tomu chybělo víc klidu a fotbalové chytrosti. Když se k tomu na konci přidalo tradiční zahazování šancí, zrodilo se jen velmi hubené vítězství.   

 

SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná       3:5

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Hanzl, Trník,  Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: Ve druhém zápase byl úvod úplně jiný, celý první poločas se nám herně dařilo a když jsme na začátku druhého poločasu vedli 3:0, patrně jsme si všichni mysleli, že to soupeř vzdá. Během 5 minut ale bylo vyrovnáno. Pak jsme přežili kritickou chvíli, když Pepča zlikvidoval samostatný nájezd soupeře. Po krásném Dominikově slalomu jsme ale naštěstí utkání zvrátili na svou stranu. Příště se ale musíme podobných výpadků vyvarovat, přijdou těžší soupeři!

 

 11. kolo

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná   0:4

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: První zápas jsme proti Jánským Lázním zvládli výsledkově dobře, i když po prvním poločase jsme vedli pouze 1:0. Důvodem bylo to, že jsme nedávali góly ani z vysloveně vyložených šancí. I přesto, že jsme vyhráli, tak některým hráčům chyběl důraz a chuť ke hře. Dalším mínusem bylo to, že na sebe vůbec nemluvíme, nepohybujeme se na postech, na kterých by jsme měli a jsme být schopni ve třech na prostoru 3 x 3 metry.

 

SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná      0:1

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Hanzl, Trník,  Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: " Ve druhém zápase jsme styl hry až na některé okamžiky, kdy jsme velmi pěkně zakombinovali, nezměnili. Chyběl nám pohyb, schopnost roztáhnout hru do stran a co především, spalovali jsme jednu vyloženou šanci za druhou. Proto první poločas skončil 0:0 a díky bohu, ve druhém se nám podařilo vstřelit dvě minuty před koncem rozdílovou branku, díky které jsme vyhráli 1:0. 

 

10. kolo

 

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice    0:1

Sestava:  Zivr, Grus, Hanzl, Fénik, Rydval D., Trník, Tauchman, Brumlík, Hruška, Krajcar

Komentář: " Za první zápas po zimní přestávce Vás musím všechny pochválit. Sice jsme o jeden gól prohráli, ale na hřišti jsme nechali úplně všechno a byli jsme i lepším týmem. Malé Svatoňovice zahrozili pouze třikrát a z těchto šancí vstřelili rozhodující gól. My měli šancí více, ale bohužel, žádný gól se nám vstřelit nepodařilo a proto i prohráli 1:0.

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice     4:2

Sestava:  Zivr, Grus, Hanzl, Fénik, Rydval D., Trník, Tauchman, Brumlík, Hruška, Krajcar

Komentář: Ve druhém zápase jsme pokračovali v duchu toho prvního, ale bohužel jsme nezvládli druhou část prvního poločasu a už vůbec ne  poslední dvě minuty, kdy jsme obdrželi dva góly, kdy hráči Svatoňovic doráželi do prázdné branky. O poločase jsme si vše vyříkali, nabudili se tím na druhý poločas a našim 100% nasazením jsme zápas čtyřmi góly otočili v náš prospěch. Hosté se už zmohli pouze na dvě střely, které Pepča vyrazil mimo branku a proto jsme zaslouženě vyhráli 4:2. Tento zápas by měl zůstat ve Vašich pamětích, neboť prohrávat v poločase 0:2 neznamená prohrát celý zápas a Vy jste to dnes dokázali a za to Vám patří veliký dík a pochvala.

 

 

9. kolo

 

Žacléř - Bílá Třemešná      1:0, 3:2

Sestava: Rydval M.- Fénik, Grus, Závodny, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Tauchman

Komentář: Tentokrát zhodnotím oba zápasy najednou, neboť se od sebe vůbec nelišily. Do zápasu jsme šli motivováni, že pokud alespoň jeden zápas vyhrajeme, tak pojedeme na soustředění. Jak bylo vidět po oba dva zápasy, tak motivace to byla opravdu velká, neboť jsme makali od začátku do konce. Žacléř byl sice v kombinaci lepším týmem, ale i my jsme jejich branku několikrát ohrozili. Velká škoda byla, že jsme několik velmi dobrých, někdy i vyložených šancí jen díky zbrklosti nevyužili. První zápas jsme prohráli díky jednomu gólu, kdy Miky  v brance předvedl několik velmi dobrých zákroků a ve druhém byl Žacléř bohužel pro nás opět o jeden gól lepší, kdy pouze jeden gól padl po Mikyho chybě. Ale i přesto jeho výkon, jako brankáře přípravky, proti takovému to soupeři, musíme zhodnotit jako výborný, neboť několik gólových šancí v obou zápasech zlikvidoval. Vytknout se Vaší hře zkrátka moc, až na nějaké maličkosti nedá, protože jste opravdu makali. I z tohoto důvodu možné soustředění není zcela zavrženo a budete se moci o něho ještě poprat příští týden ve Svatoňovicích, kde se utkáme se všemi tými naší tabulky. 

 

8. kolo

 

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice    5:4

Sestava:  Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar, Tauchman, Rydval M.

Komentář: První zápas 

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice     0:1

Sestava: Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar, Tauchman, Rydval M.

Komentář: Druhý zápas 

 

7. kolo

 

Žacléř - Bílá Třemešná      3:0

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Závodny, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: První poločas byl z naší strany velmi špatný, chybělo nasazení, bojovnost, přesná náhra a proto nebylo divu, že jsme ho prohráli 2:0, kdy Pepča ještě několik dalších šancí domácím chytil. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, kdy se nám začala trochu vracet bojovnost a více jsme zahustili střed hřiště, tak aby soupeř nemohl jít do nebezpečných útoků. I přesto jsme inkasovali ještě jeden gól a vzhledem k tomu, že jsme si nevytvořili skoro žádné šance k zakončení, zcela zaslouženě jsme se Žacléřem prohráli 3:0.

 

SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná   0:3

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Závodny, Hanzl, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: Ve druhém zápasu proti Jánským Lázním, které hrály pouze s šesti hráči v poli, kdy se jednalo až na jednoho o hráče přípravky, jsme vůbec nic nepředvedli. Hra byla hrozná až se na ní místy nedalo koukat. Ani s jedním hráčem v poli navíc, jsme Jánky nedokázali překombinovat a dostat se do zakončení. Díky bohu jsme v prvním poločase dali alespoň dva góly a ve druhém ještě jeden přidali. Jinak za předvedený výkon by jsme se měli stydět. 

 

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná      1:3

Sestava: Jan Zivr - Fénik, Hanzl, Josef Zivr, Rydval D., Trník, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: Po krátké rozmlově po zápasu s Jánkami přišlo na hřiště proti Malým Svatoňovicím úplně jiné mužstvo a to mužstvo, které chtělo do jednoho hrát fotbal a Svatoňovice porazit. Hráli jsme s nasazením, dařila se nám kombinace a dokázali jsme ze hry vymazat dva nejstarší hráče, kdy jeden je dokonce ročník 2003. Naše snaha vyústila po pěkné kombinaci ve vedení 1:0, ale bohužel Svatoňovice srovanli z rohu, právě hráčem ročníku 2003, který je bohužel narozdíl od většiny našich hráčů vyšší, tudíž nebylo problém pro něho vsítit gól hlavou. My jsme však hlavy nezklopili, hráli jsme dál naší hru a nakonec jsme zápas dovedli po dalších dvou brankách k tíženému vítězství 3:1.  Za tento zápas si všichni zasloužíte velkou pochvalu a doufám, že si už konečně uvědomíte, že to, jak hrajete fotbal, je jen a jen o Vás, o Vašem přístupu a chuti se porvat o vítězství. Když si zapamatujete, jak jste hráli tento zápas, nemůžete být jednoduchým soupeřem pro žádný tým.

 

6. kolo

Žacléř - Bílá Třemešná      2:0

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: První zápas se nám nevyvedl herně ani výsledkově. Opět nás zlomil první gól, který nám vstřelil Žacléř, po kterém jsme až na vyjimky sklopili hlavy. Na hřišti vyjma dvou až tří hráčů nikdo něbehal, chyběla chuť hrát a o výsledek se porvat. Žacléř byl pořád nebezpečný a jen díky dobrému výkonu našeho brankáře skóre nenarůstalo. Druhý poločas se nic nezměnilo, a když ke konci zápasu vstřelili domácí krásný gól z přímého kopu, bylo jasné, že tři body zůstanou v Žacléři. 

 

Žacléř - Bílá Třemešná       4:2 

Sestava: Zivr - Fénik, Grus, Trník, Rydval D., Hruška, Krejcar, Rydval M., Tauchman

Komentář: Ve druhém zápasu nám opět utekl začátek, dostali jsme první gól, pak nám pan rozhodčí neuznal zcela regulerní gól z důvodu ofsajdu, který nebyl a hned vzápětí jsme po rozehře inkasovali na 2:0. Herně jsme se  zvedli až ve druhé půli prvního poločasu, kdy jsme snižili krásnou střelou Honzy Gruse a po chvíli srovnali Domčou. Bohužel začátek druhého poločasu nám opět utekl a soupeř nám vstřelil další dva góly, na které jsme již nijak nezareagovali. Od většího výprasku nás opět zachránil Pepča, který chytil i několik vyložených šancí domácích. Nejvíce nás mrzí to, že když si něco řekneme o přestávce mezi zápasy, jak budeme hrát, jak máme bránit, jak útočit,  tak stejně skoro žádná změna nenastane. Pokud budeme chtít uspět v neděli proti všem třem týmům naší soutěže, budeme muset naši hru změnit a začít plnit to, co si řeknem před zápasem.

 

5. kolo

Bílá Třemešná - Jánské Lázně  4:1

Sestava:  M. Rydval - Zivr, Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar

Komentář: První zápas  jsme zvládli výborně a to jak herně, tak i výsledkově. Oproti zápasu v pátek, kdy jsme hráli rovněž s Jánskými Lázněmi, byla hra ještě lepší a to především ve druhém poločase. Jediné, co by jsme si mohli vytknout, je neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí. Taky by byla potřeba zlepšit rychlost při rozehrávkách, někdy nám to moc dlouho trvá a sami sebe tak vystavujeme do ofsajdových pozic. Za první zápas jinak pochvala.

 
Bílá Třemešná - Jánské Lázně    5:0

Sestava: Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar, Rydval M.

Komentář: Druhý zápas jsme pokračovali v tom, co jsme předváděli ve druhém poločasu prvního zápasu, někdy naše kombinace opravdu stála za to a bylo radost Vás sledovat, kdy vše jste umocnili i čtyřmi góly. Do druhého poločasu jsme pak postavili do branky Pepču a Mikiho jsme nechali zahrát v poli a rozhodli jsme se, že Vás necháme hrát a nijak Vám nebudeme do hry zasahovat. Byli jsme mile překvapeni, že se Vaše hra moc nezměnila, i když někdy chybělo málo, aby jeden z nás na Vás nevykřikl. Jediné, co se nám nelíbilo, bylo to, že ke konci se už někteří jednotlivci snažili vsítit gól a tím samozřejmě začala trpět naše kombinační hra. Jak jsme Vám již jednou řekli, není důležité kdo dá gól, ale jak se k němu dopracujeme. Pamatujte, že každý gól, který vstřelíme, je prací celého týmu.

 

4. kolo

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná      1:2

Sestava: Jan Zivr - Fénik, Hanzl, Josef Zivr, Rydval D., Trník, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: První poločas jsme vůbec herně nezvládli. Chyběl nám pohyb, nasazení a z toho vyplývající kombinace. Malé Svatoňovice nás zcela herně předčili a zaslouženě po prvním poločasu vedli 1:0. Po poločasové domluvě se naše hra výrazně zlepšila, začali jsme se konečně hýbat, lépe jsme si nahrávali a hlavně jsme chtěli zápas otočit, což se nám i povedlo dvěma slepenými góly. I přesto, že se naše hra zlepšila, tak tým domácích nám rozhodně všechny tři body zadarmo nedal, dostal se do několika nebezpečných zakončení, ale Honza, který nám přijel z důvodu marodky vypomoci, již žádný gól nepustil. Opět se potvrdilo, že pokud nesvěsíme po zbytečném gólu hlavy, tak i špatně vyvíjející se zápas můžeme otočit v náš prospěch.

 
 Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná       0:4 

Sestava: Jan Zivr - Fénik, Hanzl, Josef Zivr, Rydval D., Trník, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: Ve druhém zápasu jsme  pokračovali ve zlepšené hře, navíc jsme se ještě zlepšili v kombinační hře, kdy některé akce byli opravdu zdařilé. Naše obrana tým domácích pustila do zakončení jen ojediněle a pokud k tomu došlo, tak tam byl bezchybný Honza. Když jsme naši chuť po vítězství podpořili čtyřmi góly, tak nezbylo nic jiného, než vítězství a šest bodů v kabině pořádně oslavit. Na závěr chceme uvést jen to, tímto se vracíme k prvnímu poločasu prvního zápasu, že když se někdy jednotlivcům nedaří po technické stránce, tak jí musí nahradit o to větší bojovností a nasazením pro tým. Jen tak můžeme být důstojným soupeřem pro druhý tým. Pokud nám však bude chybět i bojovnost, tak budeme na hřišti působit jako kašpárci, což si myslím, že rozhodně nechceme a taky jsme to dnes dokázali.

 

3. kolo

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        2:2

Sestava: Josef Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, Rydval D., Trník, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: " Zápas jsme začali dobře a vyzkoušeli si i nacvičené signály. Bohužel zbytečný gól po zaváhání v rozehrávce nás na celý zbytek pločasu psychicky srazil a odehráli jsme jej s hlavami dole. Poločasová domluva ale zabrala a druhý poločas byl už úplně o něčem jiném. Soupeřovu výškovou převahu jsme eliminovali lepší kombinací a pohybem, což vedlo k vyrovnání a nemuselo zůstat jen u toho. Ponaučení pro příště je to, že náhodně inkasovaný gól nic neznamená a dál muisíme věřit ve vlastní síly a to, že jsme lepší než soupeř.    

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        1:5

Sestava: Rydval Mikuláš - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, Zivr, Trník, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: " Druhé utkání bylo z naší  strany méně podařené, když jsme nedokázalo pokrýt hostujícího rychlého útočníka, který nám dal 5 golů. Nebudeme se vymlouvat na to, že patrně patří do jiné věkové kategorie. Budeme-li hrát to, co je v naších schopnostech, jsme schopni se i s tímhle vypořádat a fotbalovostí soupeře přehrát. Šance na odvetu bude už v neděli.    

 

2. kolo

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice    2:0
Bílá Třemešná - Jánské Lázně           6:0
Bílá Třemešná - Žacléř                        4:1

Sestava: Josef Zivr - Grus, Fénik, Hanzl, Závodny, Rydval D., Trník, Tauchman, Hruška, Krejcar, Rydval M.

Komentář: " Je to  poprvé, co nebudu hodnotit každý zápas zvlášť, neboť to není ani třeba. Všechny tři zápasy jste odehráli na jedničku a je pravdou, že jsme ani nečekali, že to tak skvěle zvládnete. Hráli jste jako jeden tým, nikdo nepovolil v nasazení a plnili jste si každý to, co jste měl. Skvěle se mezi Vás starší začlenili kluci  ( Martin Hanzl, Kuba Fénik, Kuba Závodny a Mikuláš Rydval ), kteří jsou ještě věkem hráči starší přípravky a i přesto předvedli naprosto skvělý výkon. Vše bylo umocněno i vstřelenými góly a bezchybným výkonem našeho brankáře, který nás podržel hlavně v zápasu s Malými Svatoňovicemi. Byla radost se na Váš fotbal koukat a to nejen nám trenérům, ale i přítomným divákům. Ještě bych chtěl vysvětlit, proč u výsledků nejsou napsáni střelci vstřelených branek. Je to proto, aby jsme ve Vás uchovali týmový duch, který jste ve všech zápasech ukázali a který jste sami od sebe dovršili oslavou vítězství v kabinách. Není důležité, kdo dával góly, ale jak jste si je vypracovali a to je jen a jen díky celému týmu. Hlavně, ať Vám tyto vítězství nestoupnou moc do hlavy, čeká nás dlouhá sezóna. Jinak ještě jednou díky Vám všem za předvedenou hru.

 

1. kolo

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    1:4

Sestava:  M. Rydval - Zivr, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar

Komentář: " První zápas se nám herně vyvedl. Soupeře jsme přehrávali kombinací, vytvořili si nesčetně šancí, ale jejich zakončování bylo špatné, především zbrklé. Místo, aby jsme po prvním poločasu vedli nejméně o pět gólu, tak jsme po ojedinělé šanci domácích poločas prohráli 1:0. Tím, že jsme pokračovali ve stejné hře i druhý poločas a zlepšili se v koncovce, zápas jsme ze stavu 1:0 otočili na konečných 1:4 pro nás.  Za první zápas si zaslouží pochavalu i Miki z přípravky, který předvedl v brance několik dobrých zákroků. 

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    2:5

Sestava: M. Rydval - Zivr, Fénik, Hanzl, Závodny, D. Rydval, Hruška, Trník, Krejcar

Komentář: " Druhý zápas jsme začali o něco vlažněji, než zápas první, ale šance, které jsme si vytvořili, jsme z větší části proměnili a proto i první poločas vyhráli 3:1. Druhý poločas se nám už tolik herně nedařilo, vázla kombinace díky nepřesným přihrávkám a někdy chyběl i větší důraz v souboji o míč. I tak jsme ještě přidali dva góly a jeden po chybě v obraně obdrželi. Další tři body jsme však získali zcela zaslouženě a domů odjeli se dvěma vítězstvími.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

1. kolo

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*

Branky:  

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: Do 

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*
Branky: 

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: "  Do druhého zápasu