Přehled zápasů -  2018/2019

 

19. kolo

Úpice - Bílá Třemešná           5:3      /      7:3

Sestava: Josef Zivr - Hanzl M., Jania, Grus, Brumlík, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

 

Komentář: " 

V tomto dvouzápase si zasloužíte převážně pochválit. Nebudu se vracet k prvním deseti minutám prvního zápasu. Myslím, že všichni dobře víte, co bylo špatně. Pozitivní je to, že jste si o poločase vzali k srdci to, co jsem Vám řekl a potom už hrálo úplně jiné mužstvo. Snad jste pochopili, že i když s námi nehraje Honza, není důvod, abyste si nevěřili nebo se báli kluků, kteří jsou třeba větší a vyspělejší. Sami jste si dokázali, že se jim vyrovnáte, a kdybychom proměnili jen polovinu šancí, které jsme měli, první zápas jsme určitě neprohráli. V tom druhém už trochu došly síly, což bohužel souvisí s tím, že nás je málo.        

 

18. kolo

 
Bílá Třemešná - Poříčí         2:1     /     4:1
Sestava: Josef Zivr -  Grus, Jania, Trník, D. Rydval, Stančo, T. Voňka, Hruška, Zivr Jan, Hanzl J.

 

Komentář: První zápas, který jsme vyhráli, jsme si rozhodně nezasložili vyhrát, ale takový je fotbal. Naše hra byla děs a hrůza, chybělo nám nasazení a chuť soupeře přehrát. Tím, že jsme však dali ze dvou šancí dva góly a díky skvělému výkonu našeho brankáře, jsme byli šťastnější my. Z tohoto důvodu jsem Vám musel po zápase značně vyčinit a jsem rád, že jste pochopili, proč to bylo a doufám, že už takové zemětřesení v kabině nebude do konce sezony třeba. O to důležitější bylo, že to s Vámi něco udělalo a do druhého zápasu nastoupil úplně jiný tým, který chtěl do jednoho,  soupeře porazit. Vaše nasazení bylo odměněno již v prvních deseti minutách dvěma brankami, ale pak byly proti nám písknuty dvě penalty, kdy jedna byla za ruku, dle mého názoru mimo pokutové území a druhá za faul. První penaltu soupeř proměnil a druhou Pepča chytil, což bylo v zápase zlomové. Ve druhém poločase bylo znát, že síly ubývají, ale i přesto jsme dokázali vstřelit další dvě pěkné branky a soupeře tak po zásluze porazili. Za tento zápas zasloužíte všichni velkou pochvalu.

 

 

17. kolo   

Jánské Lázně - Bílá Třemešná           1:3      /      1:0

Sestava: Josef Zivr -  Grus, Jania, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval, Zivr Jan

 

Komentář: První zápas jsme zvládli dobře. Konečně jsme po dlouhé době hráli kombinační fotbal, na který se dalo koukat a což nám přineslo i vítězství 3:1. Za to druhý zápas byl děs a hrůza. To se nám nedařilo nic, byli jsme zbrklí při rozehrávkách, neměli jsme žádný pohyb, chyběla nám chuť vyhrát. To Jánky měli úplně jiný přístup, od první minuty se snažili, bojovali a chtěli nad námi konečně utržit první výhru, což se jim i povedlo, neboť z ojedinělé šance po nedůrazu našeho stopara v prvním poločasu se dostali do zakončení jeden na jednoho, tuto příležitost využili a vstřelili tak vítěznou branku. Velice nás mrzí, že  snaha o lepší hru a  chuť otočit nepříznivý výsledek byla vidět maximálně na třech hráčích. Ještě víc nás mrzí, že jedním z nich musel a chtěl být Honza Z., který se Vám snaží pomoci i přesto, že den předtím odehrál 90. minut za dorost a Vy mu nejste schopni nějak ve hře pomoci. Dokud do zápasu nevložíte i srdíčko a chuť se o výsledek poprat i za nepříznivého stavu, budete v takových to výsledcích pokračovat a rozhodně se budete moci rozloučit s druhým a možná i s třetím místem. Ono by úplně stačilo, kdyby jste nás poslouchali a to co Vám řekneme, přenesli na hřiště. To je však asi nad Vaše síly, neboť i to co Vám říkáme o trénicích a několikrát o zápase, stejně neuděláte a někdy nám přijde, že ani nemáte chuť udělat. Konečně se nad sebou zamyslete a zkuste s tím něco udělat, neboť pro Vás starší s Vaším přístupem ke hře, může být další věková kategorie, což je dorost, pouze snem.

16. kolo

Bílá Třemešná - Úpice        2:3     /     1:1

Sestava: Josef Zivr -  Grus, Jania, Hanzl M., Brumlík, D. Rydval, Trník, Tauchman, T. Voňka, Hanzl. J., Stančo, Jan Zivr, M. Rydval, Fénik

 

Komentář:  První zápas jsme proti hostujícímu týmu, který od podzimu výrazně posílil, herně vůbec nezvládli. Sice jsme šli v prvním poločase, kdy naše hra ještě nebyla tak tragická, do dvou brankového vedení a to po vlastní brance hostujícího obránce a jedné naší pěkné akci, ale bohušel po hrubé chybě v obraně Úpice snížila na poločasových 2:1. Ve druhém poločase jsme už nepředvedli vůbec nic, jen spoustu nepřesností, chyb v obraně, kdy jen díky našemu brankáři jsme drželi jedno brankový náskok. O tento jsme však stejně nakonec přišli a zápas tak skončil zcela zbytečnou, ale zaslouženou prohrou. V tomto zápase nám chyběl pohyb, chuť bojovat, na vše jste hledali jen výmluvy, ale nic jste neudělali proto, aby se to změnilo. Hra některých hráčů nás velmi zklamala a pokud se přístup těchto hráčů nezmění, budete prohrávat další a další zápasy. 

       Druhý zápas jste začali hrát pouze o trošku lépe, ale první, kvalitní dotek s míčem nebo přihrávka, to bylo dnes nad vaše síly. I tak jsme šli opět do vedení po proměněné penaltě a opět jen díky našemu brankáři jsme na svém kontě drželi nulu. Bohužel nula nám do konce zápasu nevydržela, neboť v poslední minutě, opět po chybě dvou obránců, kteří neodhadli odskok míče při bránění nejnebezpečnějšího hráče Úpice, nechali se přeskočit a tohoto hráče následně i vystřelit, bohužel Pepča míč po střele nešťastně vyrazil před sebe a z následné dorážky padl vyrovnávací gól.  

      Za to, co jste dnes na hřišti předvedli, by jste se měli stydět a někteří se už  konečně nad sebou zamyslet, jestli se raději budete neustále na něco vymlouvat a nebo něco se sebou uděláte. Pochválit za předvedený výkon snad můžeme jenom našeho brankáře, který nás v obou zápasech nesčetněkrát podržel, jinak by výsledky vypadaly zcela jinak.

 

15. kolo

Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        7:1     /     3:2

Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl M., Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Trník, Tauchman, T. Voňka, Hanzl. J., Stančo,

 

Komentář:  Oba zápasy se lišily jako den a noc. Za ten první, zejména za druhý poločas, Vás musím pochválit. Byla tam bojovnost, fotbalovost a spousta hezkých akcí. Trochu mi chybělo jen to, co Vám kladu pořád na srdce, a to je zrychlení práce s míčem, zejména při převzetí přihrávky a krátce poté. Sami jste měli možnost vidět, co se soupeřem udělá, když balón vezmete a zrychlíte. No a pak druhý zápas….. Přestože jsme si v přestávce mezí zápasy řekli, že výsledek prvního utkání neznamená, že se soupeř i v tom druhém porazí sám, opak byl pravdou. První poločas jsme odehráli bez zápalu pro hru a 2 chyby v obraně (a k tomu naše střelecká nemohoucnost) znamenaly stav 0:2 po poločase. Pochválit Vás musí za to, že jste výsledek v druhém poločase spíše silou vůle otočili, to se cení. Nutno ale přiznat, že jsme měli i trochu štěstí a Pepča v bráně Vás několikrát podržel.           

 

 
 

14. kolo

Podhůří - Bílá Třemešná           1:3      /      0:5

Sestava: Josef Zivr - Grus, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, Jan Zivr, T. Voňka, M. Rydval

 

Komentář: První zápas jsme herně začali dobře, ale bohužel jsme opět nedokázali využít ani jednu z pěti sto procentních šancí a proto první poločas skončil bez branek. Druhý poločas jsme už konečně dokazali jednu ze šancí proměnit, ale díky nekoncentrovanosti bylo z ojedinělé šance domácích srovnáno. V naší hře pak nadále přetrvával neklid, lepší pohyb a komunikace. Nedokázali jste plnit jednoduhé pokyny, aby jste hru více roztáhli do stran a zachovávali klid při koncovce. Díky bohu jste však dokázali vstřelit další dva góly a zápas tak vyhráli 3:1.

Druhý zápas jste se ve hře moc nezlepšili,  chybělo Vám fotbalové myšlení a především lepší řešení situací v kocovce. I přesto, že jste nakonec dokázali vstřelit domácím pět branek, Váš výkon se nedal vůbec s výkonem v Pilníkově srovnat a to i přesto, že jste tam prohráli. Dokud nezačnete makat najméně na 90 % o trénincích a při zápasech plnit, to co Vám řeknem, můžete se připravit na to, že i se slabším týmem prohrajete. 

13. kolo

Pilníkov - Bílá Třemešná           3:0      /      4:0

Sestava: Josef Zivr - Jania, Fénik, Grus, Hanzl M., L. Voňka, D. Rydval, Trník, T. Voňka, M. Rydval

 

Komentář: " Ani za jeden ze dvou zápasů  s tak silným soupeřem, který Vás převyšoval nejen věkem, ale i vzrůstem,  se nemusíte stydět. Jejich přednostem jste se vyrovnali svojí houževnatostí a chutí se poprat o co nejlepší výsledek. K tomu jste přispěli nejen Vy v poli, ale i brankář svým výkonem. Trenér Michal na Vás pěl chválu a mě jste rovněž oběma výsledky, i když to nebyly výhry, potěšili.

12. kolo

Svoboda nad Úpou - Bílá Třemešná        1:2     /    2:2                                            

Sestava: Zivr Josef - Jania,  Grus ( Fénik ), Trník ( Hanzl M. ), L. Voňka ( Hanzl. J. ), Jan Zivr, D. Rydval ( M. Rydval ), Brumlík ( Tauchman ), ( T. Voňka )

Komentář: První zápas po zimní přestávce byl o zkoušce, jak na tom vůbec jsme. Na utkání nás nikdy tolik nejelo a proto jsme se alespoň mohli přesvědčit, kdo na tom jak jste. První poločas nebyl zrovna z těch povedených, neboť jsme dobré šance zazdili svojí zbrklostí a obrana byla průchozí jako nůž máslem. To byl i důvod, proč jsme po prvním poločase prohrávali o gól. Druhý poločas už byla hra směrem dopředu lepší, kdy jsme během tří minut zápas otočili na 2:1 pro nás, ale obrana byla i nadále průchozí, i když se idividuální výkony jednotlivých hráčů obrany zvedly. Jen díky našemu brankáři, který z pěti samostatných nájezdů čtyři vychytal, jsme se mohli radovat z prvních tří bodů.

     Druhý zápas byl opakem prvního, kdy jsme měli mnoho šancí, které jsme však nevyužili a proto přišel v 6. minutě trest,kdy po nedůrazu obránců domácí vstřelili přesnou střelou pod horní tyč vedoucí gól. Ve druhém poločasu jsme na soupeře nastoupili zlepšenou kombinací, kdy během dvou minut jsme skóre otočili na naší stranu a šli do vedení 2:1. Bohužel jsme byli opět potrestáni z naší další hrubé chyby, kdy i přesto, že byl náš záložník námi vyzván, aby zastoupil stopera, který míč vyvážel z naší půlky, toto neučinil a tak opět další přesnou střelou pod horní tyč domácí útočník srovnal na konečných 2:2. 

     Pokud máme oba zápasy zhodnotit, tak co nám pořád chybí, je u většiny hráčů fotbalovost, což především souvisí s používámím hlavy. I přesto, že se Vám snažíme neustále říkat, jak a kde se na hřišti pohybovat, nejste někteří schopni to učinit, další problém je ve Vašem pohybu, kdy větší část z Vás má pouze tři rychlostní stupně a to chůzi, výklus a běh, ale kde je sprint, který je tak důležitý. Věříme však, že Vaše výkony a fotbalové myšlení půjde s dalšími koly nahoru a to i přesto, že nás v dalším kole čeká velmi těžký soupeř, tým Pilníkova. 

   

     

11. kolo

Bílá Třemešná - Pilníkov                  0:4       /    1:2                                                        

Sestava: Josef Zivr - Jania, Grus, Fénik, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, M. Rydval, Brumlík

Komentář: " Opět nás čekal velmi těžký soupeř, ale i přesto jsme mu byli od první minuty důstojným protivníkem. Během prvního poločasu jsme si vytvořili několik dobrých šancí, ale gól jsme nevsítili. Díky Pepčovi v brance, který předvedl několik skvělých zákroků jsme drželi bezbrankovou remízu až do 18. minuty, ale bohužel, pak se hostům nakonec jeden gól vsítit podařilo. Druhý poločas jsme prvních pět minut hráli ve stejném duchu jako v prvním poločase, ale bohužel, pak přišel čtyř minutový výpadek obrany, kdy jsme obdrželi další tři branky. Pak jsme se vrátili myšlenkami zpět na hřiště, Pepa pokračoval v bezchybných zákrocích, ale na vstřelení nějaké branky jsme už bohužel neměli. Škoda těch čtyř minut ve druhém poločasu, jinak Vám není co vytknout. Druhý zápas jsme začali rovněž skvěle, vytvářeli jsme si šance, šli jsme i do vedení, ale po třech minutách bylo po chybě v obraně vyrovnáno. Poločas i díky opět bezchybnému výkonu Pepči skončil 1:1. Druhý poločas jsme pokračovali s velkým nasazením a i když byl soupeř fyzicky vyspělejší, chtěli jsme ho obrat o nějaký bod. Bohužel pak přišlo zranění Honzy Z., který odváděl velmi důležitou práci na středu zálohy a poté vítězný gól Pilníkova, neboť jsme prospali rozehrání rohového kopu a nedokázali pokrýt dorážku hostujícího hráče po reflexním zákroku Pepči. I tak jsme do poslední minuty bojovali o vyrovnání, což se nám málem v poslední minutě po hlavičce Dominika povedlo, ale bohužel, míč skončil těsně nad. Za předvedený výkon proti tak těžkému soupeři zasloužíte velkou pochvalu.

10. kolo

Bílá Třemešná - Jánské Lázně         4:1       /    4:2                                                        

Sestava: Josef Zivr - Jania, Grus, Fénik, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, M. Rydval, Hruška

Komentář: První zápas jsme proti Jánským Lázním, které tým posílili o dva hráče ze Svobody Nad Úpou a což bylo i na hře Jánek znát, zvládli dobře. Po prvním poločase jsme vedli 3:1, přičemž jsme předvedli dobrou kombinační hru a moc nechybovali. Druhý poločas jsme si rozvážnou hrou pohlídali výsledek a skóre kosmeticky upravili na 4:1. Za to druhý zápas a v něm první poločas byl děs a hrůza. Naše obranná dvojice dělala hrubé chyby, které především pramenili z toho, že se báli hrát míč po výkopu či nákopu hlavou a vše tak za ně propadávalo, nedokázali jsme ani včas zastavit útočné akce nejlepšího hráče Jánských Lázní, který neměl problém projet kolem našeho záložníka a následně i kolem obou obránců, z čehož nám po přihrávkách dali dva góly. Díky bohu na první gól jsme dokázali včas zareagovat a po krásné akci jsme srovnali, ale i tak jsme po prvním poločase prohávali 2:1. O poločase jsme na vás museli v kabinách trochu houknot a díky bohu to opět pomohlo. Druhý poločas už byl herně lepší, chtěli jste s nepříznivým výsledkem něco udělat a Vaše snaha byla nakonec odměněna vyrovnávacím gólem. Pak jste si vytvořili další dvě gólové šance, ale ani jednu bohužel neproměnili, kdy následně mohl rozhodnout soupeř, ale to nás podržel Pepa. Nakonec jsme měli větší touhu zvítězit a 30 sekund před koncem Honza Z. dal vítězný gól a v nastavení jste ještě jeden přidali. Musíme říci, že pro Jánky to byla hořká prohra, neboť za stavu 2:2 nechtěli bránit remízový stav a před jejich výkonem musíme sportovně smeknout, bod by si určitě zasloužili. 

9. kolo

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná        1:3     /    1:3                                            

Sestava: Hanzl - Jania, Fénik, Grus, L. Voňka, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, T. Voňka

Komentář: První zápas jsme zvládli dobře jak herně, tak i výsledkově. Sice se hrálo na velmi tvrdém hrbolatém hřišti a to ještě navíc s míčem velikosti 4, ale i tak se nám dařila kombinace a byli jsme úspěšní i v koncovce, kdy v prvním poločase jsme vstřelili po pěkných akcích dva góly Domčou a jeden Lukášem. Soupeřovi se podařil jeden rychlý brejk a náš (ne)gólman, neměl zkrátka šanci a tak poločas skončil 3:1 pro nás. Ve druhém poločasu jsme si už výsledek zkušeně pohlídali a soupeři nic nedovolili. To druhý zápas a první poločas byla děs a hrůza, kdy se nedalo pochválit ani jedno z Vás a někteří hráli hůř, než když s fotbalem začínali. Soupeř byl ve všem lepší, ale díky bohu se nedostal k žádnému nebezpečnému zakončení a my jsme si svojí pasivitou nevytvořili vůbec žádné brankové příležitosti a tak poločas skončil bez branek. O poločase jste pak dostali pořádný céres, kdy jsem byl nucen jmenovat už i konkrétní jednotlivce, ale díky bohu, pomohlo to a najednou na hřiště přišel úplně jiný tým. Od první minuty druhé půle jste byli najednou lepší jak v kombinaci, tak i v důrazu, což vyvrcholilo gólem Domči po přesném centru Honzy Z. Tomuto však předcházel velmi důležitý zákrok našeho brankáře, který se neuhl v souboji o míč skoro o dvě hlavy většimu útočníkovi, což si myslím, že bylo zlomové. Během chvíle po našem prvním gólu však přišla pro mě nepředstavitelná hrubá chyba Honzy G. a soupeř svojí šanci využil. Toto nás však nepoložilo a Martin Trník svoji šanci, kdy šel na brankáře sám, chladnokrevně proměnil. Vše pak zpečetil Honza Z., který dokázal individuálně vyšachovat na malém prostoru čtyři domácí hráče a vše zakončil přesnou trefou levačkou k pravé tyči Svatoňovické branky. Pak jsme si už vítězství nenechali utéci a domů jsme si odvezli všech šest bodů. Do dalších zápasů je potřeba zlepšit koncentraci a hlavně se nebát hrát míč hlavou z první, což byl problém skoro Vás všech.  

8. kolo

Bílá Třemešná - Podhůří         8:1       /    12:1                                                    

Sestava: Josef Zivr - Jania, Brumlík, Fénik, Grus, L. Voňka, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: Oba zápasy jsme zvládli s přehledem, nechyběla nám bojovnost, chuť ke hře a kombinační hra. Tentokrát jsme nazahodili tolik tutových šancí jako v předchozích zápasech a proto byly oba výsledky vyššího skóre. Jediné, co by jsme Vám vytkli, je to, že pokud vedeme vyšším rozdílem, chtěli by jsme, aby jste pokračovali v kolektivní hře a nesnažili se, každý dát gól. Fotbal nehrajeme jenom pro sebe, ale i pro fanoušky, kteří Vás chodí podpořit. Ti by raději, jako my, viděli gól po pěkné kombinaci a je jim úplně jedno, kdo ho dal, pro ně i pro nás ho dá Váš tým. Jinak za předvedenou hru poděkování.

7. kolo

Pilníkov - Bílá Třemešná           0:0      /      0:1

Sestava: Josef Zivr - Jania, Fénik, Grus, Hanzl, L. Voňka, D. Rydval, Trník, Tauchman, Jan Zivr, T. Voňka

Komentář: V tomto dvou zápase jste proti fyzicky nejvyspělejšímu a nejkvalitnějšímu týmu naší soutěže, kdy se u hráčů Pilníkova jednalo především o ročníky 2004, dolněné dvěma hráči ročníku 2003 a jedním 2005 a 2006, kteří byli vůči Vám skoro všichni o dvě hlavy vyšší, dokázali, že jste bojovnící, kteří nic před zápasem nevzdávají. Svojí bojovností a disciplinou podpořenou skvělým výkonem našeho gólmana Pepči jste uhájili na svém kontu v prvním zápase nulu a získali tak cenný bod za remízu. Ve druhém zápase, kde Pepča předvedl opět několik skvělých zákroků, jste opět udrželi na svém kontě nulu a díky krásnému gólu Honzy Z. z ojedinělé šance, jste dokázali zvítězit. Na svůj výkon můžete být všichni poprávu hrdí a my Vám moc za předvedenou, tvrdě odmakanou hru děkujeme.  

6. kolo

Bílá Třemešná - Svoboda nad Úpou          4:1      /      5:0                                                    

Sestava: Josef Zivr - Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, Jan Zivr, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme byli od první minuty jasně lepším týmem, ale i tak jsme jsme po hrubé chybě našeho brankáře z ojedinilé střely prohrávali 0:1. I přes tento zbytečný gól jsme pokračovali v dobré kombinační hře a nakonec po zásluze vyhráli jednoznačně 4:1.

      Druhý zápas se nám zpočátku kombinace tolik nedařila, ale po chvíli jsme se k ní vrátili a nakonec soupeře po krásných akcích porazili 5.0. K oběma zápasům není co více dodat, hráli jste dobře a nikomu nechybělo nasazení a chuť soupeře porazit. I tak jsou pořád věci, které je potřeba zlepšit. 

5. kolo

Úpice - Bílá Třemešná           2:4      /      0:6

Sestava: Jan Zivr - Josef Zivr, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: "Vzhledem k tomu, že domácí tým se sešel pouze v sedmi hráčích, rovněž jsme do zápasů vstoupili s tímto počtem hráčů, tak aby hra byla spravedlivá a myslím si, že by to tak mělo v duchu "fair play" být. Co se týče obou zápasů, tak to od nás nebyl moc pohledný fotbal, kupili jsme spoustu nepřesných přihrávek, chyběl nám větší pohyb a nasazení. V prvním zápase jsme v prvním poločase dokázali ztratit vedení 2:0, ale zápas jsme nakonec v náš prospěch zlomili. 

       Ve druhém zápasu jsem čekal herní zlepšení, ale toto bohužel nepřišlo, i když jste dostali konkrétní úkoly. Tyto jste totiž nebyli schopni plnit a jen díky tomu, že domácí neměli nikoho na střídání a začali fyzicky odpadat, přehráli jste je nakonec 6:0. Doufám, že v dalším zápase se vrátíte ke hře z předchozích utkání, jinak proti Svobodě a Pilníkovu nebudete mít šanci.  

 

4. kolo

Podhůří - Bílá Třemešná           1:8      /      3:4

Sestava: Josef Zivr - Grus, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, Jan Zivr, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme zvládli naprosto s přehledem od první do poslední minuty, kdy svým napadáním soupeře již při rozehře od jejich branky jsme ho nutili k chybám, které jsme trestali. Takto jsme pokračovali i v druhém poločase a proto výsledek dosáhl konečného  stavu 8:1 pro nás a to jsme ještě veliké množství 100% šancí zahodili.

      Druhý zápas jsme nezačali tak dobře, kazili jsme hodně přihrávek a když jsme se dostali do zakončení, pálili jsme i ty nejvyloženější šance. Nakonec se nám podařilo vstřeli první branku, ale po rychlém brejku domácích byl stav do poločasu srovnán na 1:1. Druhý poločas byl obdobný jako ten první, moc se nám nedařilo kombinovat, opět jsme zahodili vyložené šance a tak jsme byli po rohovém kopu potrestáni gólem, který byl z řad vlastních. Svým nasazením jsme však dokázali po krásné průnikové přihrávce otoči na 3:2 pro nás, ale soupeř opět v 17 minutě druhého poločasu dokázal po brejku srovnat. Nakonec jsme si vítězství vzít nenechali neboť jsme dokázali dát tři sekundy před koncem vítězný gól.  

        Závěrem bych chtěl uvést, že se silnějšími soupeři by nás mohlo zahazování vyložených šancí hodně mrzet. Proto by jsme měli v koncovce zachovávat klidnější hlavu a tyto šance nezahazovat. Jinak za nasazení a bojovnost všem díky. 

 

3. kolo

Bílá Třemešná - Poříčí         4:3     /     2:3

Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, Hruška, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas mohl být rozhodnut během prvních 10 minut, kdy Pepča chytil hostům minimálně 3 čisté šance. Příště musíme myslet na to, že zápas se hraje už od první minuty. Už během rozcvičky musíme být myšlenkami na fotbale. Nedáš, dostaneš, se naštěstí potvrdilo a díky pěkným brankám jsme se dostali do vedení, které soupeř nakonec už jen korigoval. Potěšil nás i přístup hráčů z lavičky, kteří zejména v prvním zápase náš výkon hodně zlepšili.

Druhý zápas byl úplně jiný. Dostali jsme se rychle do dvoubrankového vedení a měli i další šance, které soupeř přežil a začal nás trestat. Vývoj utkání byl sice úplně vyrovnaný, dokonce i s naší mírnou převahou, goly ale bohužel padaly už jen  do naší sítě...

Ponaučení z obou zápasů: Začneme se utkávat s těžšími soupeři, kdy budeme muset více sázet na týmovost.

 

2. kolo   

Jánské Lázně - Bílá Třemešná           6:1      /      4:1

Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme zvládli v prvním poločase jak herně, tak i výsledkově a proto jsme po první půli vedli 3:0. Ve druhé půli však přišel herní i kombinančí útlum, kdy nám chyběl větší pohyb, ale i tak jsme své vedení navýšili na končených 6:1. Co nám v tomto zápase hodně chybělo, byla hra po stranách, kde se nám záložníci moc nepohybovali a to i přesto, že jsme to po nich požadovali. Na tomto musíme ještě zapracovat.

     Ve druhém zápasu jsme se vrátili opět ke kombinačnímu fotbalu, kdy první poločas jsme vyhráli 2:0. Zde už jste začali více využívat celé šířky hřiště, čímž se uvolňoval zahuštěný střed hřiště. Ve druhém poločase jsme v této hře pokračovali a zápas dovedli k vítězství 4:1. Tento výsledek mohl být však mnohem vyšší, ale bohužel jsme neproměnili deset gólových šancí, což by se nám s jiným soupeřem nemuselo vyplatit. Musíme zkrátka zapracovat na klidnějším zakončení takových vyložených šancí.

1. kolo

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        5:1     /     2:0
Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Jan Zivr, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: " První zápas po letní přestávce se nám i s novými posilami z klubu Sokol Vítězná povedl na jedničku. Všichni jste se snažili, hráli jste kombinační fotbal, nechyběla Vám střelba a proto jste tým hostů zcela jednoznačně přehráli výsledkem 5:1. Bylo vidět, že jste skutečně něco se sebou o prázdninách dělali a proto jste i vydrželi fyzicky.

     Druhý zápas jste pokračovali ve stejném stylu, hostující hráče jste napadali již při rozehrávce, nepouštěli je do žádného nebezpečného zakončení a proto jste zcela zaslouženě vyhráli i tento druhý zápas 2:0. 

     Doufáme, že Vám Vaše nasazení a chuť hrát pěkný fotbal vydrží i do dalších zápasů, což je však podmíněno i Vaším příkladným přístupem ke tréninku. Pokud budete na sobě  tvrdě pracovat, budete se stále lepšit. Vše je jenom na Vás. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

1. kolo

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*

Branky:  

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: Do 

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*
Branky: 

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: "  Do druhého zápasu