Přehled zápasů -  2018/2019

 

11. kolo

Bílá Třemešná - Pilníkov                  0:4       /    1:2                                                        

Sestava: Josef Zivr - Jania, Grus, Fénik, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, M. Rydval, Brumlík

Komentář: " Opět nás čekal velmi těžký soupeř, ale i přesto jsme mu byli od první minuty důstojným protivníkem. Během prvního poločasu jsme si vytvořili několik dobrých šancí, ale gól jsme nevsítili. Díky Pepčovi v brance, který předvedl několik skvělých zákroků jsme drželi bezbrankovou remízu až do 18. minuty, ale bohužel, pak se hostům nakonec jeden gól vsítit podařilo. Druhý poločas jsme prvních pět minut hráli ve stejném duchu jako v prvním poločase, ale bohužel, pak přišel čtyř minutový výpadek obrany, kdy jsme obdrželi další tři branky. Pak jsme se vrátili myšlenkami zpět na hřiště, Pepa pokračoval v bezchybných zákrocích, ale na vstřelení nějaké branky jsme už bohužel neměli. Škoda těch čtyř minut ve druhém poločasu, jinak Vám není co vytknout. Druhý zápas jsme začali rovněž skvěle, vytvářeli jsme si šance, šli jsme i do vedení, ale po třech minutách bylo po chybě v obraně vyrovnáno. Poločas i díky opět bezchybnému výkonu Pepči skončil 1:1. Druhý poločas jsme pokračovali s velkým nasazením a i když byl soupeř fyzicky vyspělejší, chtěli jsme ho obrat o nějaký bod. Bohužel pak přišlo zranění Honzy Z., který odváděl velmi důležitou práci na středu zálohy a poté vítězný gól Pilníkova, neboť jsme prospali rozehrání rohového kopu a nedokázali pokrýt dorážku hostujícího hráče po reflexním zákroku Pepči. I tak jsme do poslední minuty bojovali o vyrovnání, což se nám málem v poslední minutě po hlavičce Dominika povedlo, ale bohužel, míč skončil těsně nad. Za předvedený výkon proti tak těžkému soupeři zasloužíte velkou pochvalu.

10. kolo

Bílá Třemešná - Jánské Lázně         4:1       /    4:2                                                        

Sestava: Josef Zivr - Jania, Grus, Fénik, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, M. Rydval, Hruška

Komentář: První zápas jsme proti Jánským Lázním, které tým posílili o dva hráče ze Svobody Nad Úpou a což bylo i na hře Jánek znát, zvládli dobře. Po prvním poločase jsme vedli 3:1, přičemž jsme předvedli dobrou kombinační hru a moc nechybovali. Druhý poločas jsme si rozvážnou hrou pohlídali výsledek a skóre kosmeticky upravili na 4:1. Za to druhý zápas a v něm první poločas byl děs a hrůza. Naše obranná dvojice dělala hrubé chyby, které především pramenili z toho, že se báli hrát míč po výkopu či nákopu hlavou a vše tak za ně propadávalo, nedokázali jsme ani včas zastavit útočné akce nejlepšího hráče Jánských Lázní, který neměl problém projet kolem našeho záložníka a následně i kolem obou obránců, z čehož nám po přihrávkách dali dva góly. Díky bohu na první gól jsme dokázali včas zareagovat a po krásné akci jsme srovnali, ale i tak jsme po prvním poločase prohávali 2:1. O poločase jsme na vás museli v kabinách trochu houknot a díky bohu to opět pomohlo. Druhý poločas už byl herně lepší, chtěli jste s nepříznivým výsledkem něco udělat a Vaše snaha byla nakonec odměněna vyrovnávacím gólem. Pak jste si vytvořili další dvě gólové šance, ale ani jednu bohužel neproměnili, kdy následně mohl rozhodnout soupeř, ale to nás podržel Pepa. Nakonec jsme měli větší touhu zvítězit a 30 sekund před koncem Honza Z. dal vítězný gól a v nastavení jste ještě jeden přidali. Musíme říci, že pro Jánky to byla hořká prohra, neboť za stavu 2:2 nechtěli bránit remízový stav a před jejich výkonem musíme sportovně smeknout, bod by si určitě zasloužili. 

9. kolo

Malé Svatoňovice - Bílá Třemešná        1:3     /    1:3                                            

Sestava: Hanzl - Jania, Fénik, Grus, L. Voňka, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, T. Voňka

Komentář: První zápas jsme zvládli dobře jak herně, tak i výsledkově. Sice se hrálo na velmi tvrdém hrbolatém hřišti a to ještě navíc s míčem velikosti 4, ale i tak se nám dařila kombinace a byli jsme úspěšní i v koncovce, kdy v prvním poločase jsme vstřelili po pěkných akcích dva góly Domčou a jeden Lukášem. Soupeřovi se podařil jeden rychlý brejk a náš (ne)gólman, neměl zkrátka šanci a tak poločas skončil 3:1 pro nás. Ve druhém poločasu jsme si už výsledek zkušeně pohlídali a soupeři nic nedovolili. To druhý zápas a první poločas byla děs a hrůza, kdy se nedalo pochválit ani jedno z Vás a někteří hráli hůř, než když s fotbalem začínali. Soupeř byl ve všem lepší, ale díky bohu se nedostal k žádnému nebezpečnému zakončení a my jsme si svojí pasivitou nevytvořili vůbec žádné brankové příležitosti a tak poločas skončil bez branek. O poločase jste pak dostali pořádný céres, kdy jsem byl nucen jmenovat už i konkrétní jednotlivce, ale díky bohu, pomohlo to a najednou na hřiště přišel úplně jiný tým. Od první minuty druhé půle jste byli najednou lepší jak v kombinaci, tak i v důrazu, což vyvrcholilo gólem Domči po přesném centru Honzy Z. Tomuto však předcházel velmi důležitý zákrok našeho brankáře, který se neuhl v souboji o míč skoro o dvě hlavy většimu útočníkovi, což si myslím, že bylo zlomové. Během chvíle po našem prvním gólu však přišla pro mě nepředstavitelná hrubá chyba Honzy G. a soupeř svojí šanci využil. Toto nás však nepoložilo a Martin Trník svoji šanci, kdy šel na brankáře sám, chladnokrevně proměnil. Vše pak zpečetil Honza Z., který dokázal individuálně vyšachovat na malém prostoru čtyři domácí hráče a vše zakončil přesnou trefou levačkou k pravé tyči Svatoňovické branky. Pak jsme si už vítězství nenechali utéci a domů jsme si odvezli všech šest bodů. Do dalších zápasů je potřeba zlepšit koncentraci a hlavně se nebát hrát míč hlavou z první, což byl problém skoro Vás všech.  

8. kolo

Bílá Třemešná - Podhůří         8:1       /    12:1                                                    

Sestava: Josef Zivr - Jania, Brumlík, Fénik, Grus, L. Voňka, Jan Zivr, D. Rydval, Trník, Tauchman, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: Oba zápasy jsme zvládli s přehledem, nechyběla nám bojovnost, chuť ke hře a kombinační hra. Tentokrát jsme nazahodili tolik tutových šancí jako v předchozích zápasech a proto byly oba výsledky vyššího skóre. Jediné, co by jsme Vám vytkli, je to, že pokud vedeme vyšším rozdílem, chtěli by jsme, aby jste pokračovali v kolektivní hře a nesnažili se, každý dát gól. Fotbal nehrajeme jenom pro sebe, ale i pro fanoušky, kteří Vás chodí podpořit. Ti by raději, jako my, viděli gól po pěkné kombinaci a je jim úplně jedno, kdo ho dal, pro ně i pro nás ho dá Váš tým. Jinak za předvedenou hru poděkování.

7. kolo

Pilníkov - Bílá Třemešná           0:0      /      0:1

Sestava: Josef Zivr - Jania, Fénik, Grus, Hanzl, L. Voňka, D. Rydval, Trník, Tauchman, Jan Zivr, T. Voňka

Komentář: V tomto dvou zápase jste proti fyzicky nejvyspělejšímu a nejkvalitnějšímu týmu naší soutěže, kdy se u hráčů Pilníkova jednalo především o ročníky 2004, dolněné dvěma hráči ročníku 2003 a jedním 2005 a 2006, kteří byli vůči Vám skoro všichni o dvě hlavy vyšší, dokázali, že jste bojovnící, kteří nic před zápasem nevzdávají. Svojí bojovností a disciplinou podpořenou skvělým výkonem našeho gólmana Pepči jste uhájili na svém kontu v prvním zápase nulu a získali tak cenný bod za remízu. Ve druhém zápase, kde Pepča předvedl opět několik skvělých zákroků, jste opět udrželi na svém kontě nulu a díky krásnému gólu Honzy Z. z ojedinělé šance, jste dokázali zvítězit. Na svůj výkon můžete být všichni poprávu hrdí a my Vám moc za předvedenou, tvrdě odmakanou hru děkujeme.  

6. kolo

Bílá Třemešná - Svoboda nad Úpou          4:1      /      5:0                                                    

Sestava: Josef Zivr - Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, Jan Zivr, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme byli od první minuty jasně lepším týmem, ale i tak jsme jsme po hrubé chybě našeho brankáře z ojedinilé střely prohrávali 0:1. I přes tento zbytečný gól jsme pokračovali v dobré kombinační hře a nakonec po zásluze vyhráli jednoznačně 4:1.

      Druhý zápas se nám zpočátku kombinace tolik nedařila, ale po chvíli jsme se k ní vrátili a nakonec soupeře po krásných akcích porazili 5.0. K oběma zápasům není co více dodat, hráli jste dobře a nikomu nechybělo nasazení a chuť soupeře porazit. I tak jsou pořád věci, které je potřeba zlepšit. 

5. kolo

Úpice - Bílá Třemešná           2:4      /      0:6

Sestava: Jan Zivr - Josef Zivr, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: "Vzhledem k tomu, že domácí tým se sešel pouze v sedmi hráčích, rovněž jsme do zápasů vstoupili s tímto počtem hráčů, tak aby hra byla spravedlivá a myslím si, že by to tak mělo v duchu "fair play" být. Co se týče obou zápasů, tak to od nás nebyl moc pohledný fotbal, kupili jsme spoustu nepřesných přihrávek, chyběl nám větší pohyb a nasazení. V prvním zápase jsme v prvním poločase dokázali ztratit vedení 2:0, ale zápas jsme nakonec v náš prospěch zlomili. 

       Ve druhém zápasu jsem čekal herní zlepšení, ale toto bohužel nepřišlo, i když jste dostali konkrétní úkoly. Tyto jste totiž nebyli schopni plnit a jen díky tomu, že domácí neměli nikoho na střídání a začali fyzicky odpadat, přehráli jste je nakonec 6:0. Doufám, že v dalším zápase se vrátíte ke hře z předchozích utkání, jinak proti Svobodě a Pilníkovu nebudete mít šanci.  

 

4. kolo

Podhůří - Bílá Třemešná           1:8      /      3:4

Sestava: Josef Zivr - Grus, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, Jan Zivr, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme zvládli naprosto s přehledem od první do poslední minuty, kdy svým napadáním soupeře již při rozehře od jejich branky jsme ho nutili k chybám, které jsme trestali. Takto jsme pokračovali i v druhém poločase a proto výsledek dosáhl konečného  stavu 8:1 pro nás a to jsme ještě veliké množství 100% šancí zahodili.

      Druhý zápas jsme nezačali tak dobře, kazili jsme hodně přihrávek a když jsme se dostali do zakončení, pálili jsme i ty nejvyloženější šance. Nakonec se nám podařilo vstřeli první branku, ale po rychlém brejku domácích byl stav do poločasu srovnán na 1:1. Druhý poločas byl obdobný jako ten první, moc se nám nedařilo kombinovat, opět jsme zahodili vyložené šance a tak jsme byli po rohovém kopu potrestáni gólem, který byl z řad vlastních. Svým nasazením jsme však dokázali po krásné průnikové přihrávce otoči na 3:2 pro nás, ale soupeř opět v 17 minutě druhého poločasu dokázal po brejku srovnat. Nakonec jsme si vítězství vzít nenechali neboť jsme dokázali dát tři sekundy před koncem vítězný gól.  

        Závěrem bych chtěl uvést, že se silnějšími soupeři by nás mohlo zahazování vyložených šancí hodně mrzet. Proto by jsme měli v koncovce zachovávat klidnější hlavu a tyto šance nezahazovat. Jinak za nasazení a bojovnost všem díky. 

 

3. kolo

Bílá Třemešná - Poříčí         4:3     /     2:3

Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, Tauchman, Hruška, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas mohl být rozhodnut během prvních 10 minut, kdy Pepča chytil hostům minimálně 3 čisté šance. Příště musíme myslet na to, že zápas se hraje už od první minuty. Už během rozcvičky musíme být myšlenkami na fotbale. Nedáš, dostaneš, se naštěstí potvrdilo a díky pěkným brankám jsme se dostali do vedení, které soupeř nakonec už jen korigoval. Potěšil nás i přístup hráčů z lavičky, kteří zejména v prvním zápase náš výkon hodně zlepšili.

Druhý zápas byl úplně jiný. Dostali jsme se rychle do dvoubrankového vedení a měli i další šance, které soupeř přežil a začal nás trestat. Vývoj utkání byl sice úplně vyrovnaný, dokonce i s naší mírnou převahou, goly ale bohužel padaly už jen  do naší sítě...

Ponaučení z obou zápasů: Začneme se utkávat s těžšími soupeři, kdy budeme muset více sázet na týmovost.

 

2. kolo   

Jánské Lázně - Bílá Třemešná           6:1      /      4:1

Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: První zápas jsme zvládli v prvním poločase jak herně, tak i výsledkově a proto jsme po první půli vedli 3:0. Ve druhé půli však přišel herní i kombinančí útlum, kdy nám chyběl větší pohyb, ale i tak jsme své vedení navýšili na končených 6:1. Co nám v tomto zápase hodně chybělo, byla hra po stranách, kde se nám záložníci moc nepohybovali a to i přesto, že jsme to po nich požadovali. Na tomto musíme ještě zapracovat.

     Ve druhém zápasu jsme se vrátili opět ke kombinačnímu fotbalu, kdy první poločas jsme vyhráli 2:0. Zde už jste začali více využívat celé šířky hřiště, čímž se uvolňoval zahuštěný střed hřiště. Ve druhém poločase jsme v této hře pokračovali a zápas dovedli k vítězství 4:1. Tento výsledek mohl být však mnohem vyšší, ale bohužel jsme neproměnili deset gólových šancí, což by se nám s jiným soupeřem nemuselo vyplatit. Musíme zkrátka zapracovat na klidnějším zakončení takových vyložených šancí.

1. kolo

 
Bílá Třemešná - Malé Svatoňovice        5:1     /     2:0
Sestava: Josef Zivr, Grus, Jania, Hanzl, Jan Zivr, Brumlík, L. Voňka, D. Rydval, Fénik, Trník, T. Voňka, M. Rydval

Komentář: " První zápas po letní přestávce se nám i s novými posilami z klubu Sokol Vítězná povedl na jedničku. Všichni jste se snažili, hráli jste kombinační fotbal, nechyběla Vám střelba a proto jste tým hostů zcela jednoznačně přehráli výsledkem 5:1. Bylo vidět, že jste skutečně něco se sebou o prázdninách dělali a proto jste i vydrželi fyzicky.

     Druhý zápas jste pokračovali ve stejném stylu, hostující hráče jste napadali již při rozehrávce, nepouštěli je do žádného nebezpečného zakončení a proto jste zcela zaslouženě vyhráli i tento druhý zápas 2:0. 

     Doufáme, že Vám Vaše nasazení a chuť hrát pěkný fotbal vydrží i do dalších zápasů, což je však podmíněno i Vaším příkladným přístupem ke tréninku. Pokud budete na sobě  tvrdě pracovat, budete se stále lepšit. Vše je jenom na Vás. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

1. kolo

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*

Branky:  

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: Do 

 
SK Jánské Lázně - Bílá Třemešná    *:*
Branky: 

Sestava: Josef Zivr - Grus, Rydval, Hruška, Trník

Komentář: "  Do druhého zápasu